Arthur Penasse Sold at Auction Prices

Painter, Engraver, b. 1928 -

    • ARTHUR PENASSE (1928 - 2003)
      Oct. 21, 2024

      ARTHUR PENASSE (1928 - 2003)

      Est: €10 - €100

      ARTHUR PENASSE (1928 - 2003) - "het model" - mixed media op paneel - gesigneerd - gedateerd 1978 - 37 x 50 cm

      DEWIT Auctions
    • Arthur Penasse: oil on panel.
      Apr. 16, 2024

      Arthur Penasse: oil on panel.

      Est: €100 - €150

      Arthur Penasse: oil on panel. dated 11 Oct 1978. 50 x 37 (without frame)

      CR Art Auctions
    • PENASSE, Arthur (°1928) - Compositie
      Mar. 12, 2021

      PENASSE, Arthur (°1928) - Compositie

      Est: €50 - €70

      PENASSE, Arthur (°1928) Compositie Aquatint (41 x 44.5 cm), getekend in potlood rechts onder en gen. links onder (épreuve d'artiste 3/12)

      Auctions Van de Wiele