Adam van Peurse Sold at Auction Prices

Landscape painter

    • Adam van Peurse (1814) Landschap bij maanlicht
      Mar. 18, 2024

      Adam van Peurse (1814) Landschap bij maanlicht

      Est: €200 - €300

      Olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 1869. B 23 x 33 cm / 28 x 38 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Adam van PEURSE: Figural Landscape - Oil on Canvas
      Feb. 04, 2023

      Adam van PEURSE: Figural Landscape - Oil on Canvas

      Adam van Peurse (Dutch, b. 1814) oil on canvas painting of figures in a forest landscape by a road and house, signed lower left and dated 1862, in elaborate gilt frame. [Art: 12" H x 14" W; Frame: 20" H x 22" W]. Frame as is.

      Roland Auctions NY
      Jan. 07, 2023

      Est: $600 - $900

      Roland Auctions NY
      Dec. 03, 2022

      Roland Auctions NY
    • Adam van Peurse (1814-) Berglandschap met rustende herder en boerin met kudde, gesigneerd en ge
      Apr. 26, 2022

      Adam van Peurse (1814-) Berglandschap met rustende herder en boerin met kudde, gesigneerd en ge

      Est: €1,000 - €2,000

      Adam van Peurse (1814-) Berglandschap met rustende herder en boerin met kudde, gesigneerd en gedateerd r.o. 1872, olieverf op doek, 97 x 122 cm -kleine plekjes verfverlies-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Adam van Peurse (1814-) Berglandschap met rustende herder en boerin me
      Mar. 01, 2022

      Adam van Peurse (1814-) Berglandschap met rustende herder en boerin me

      Est: €2,000 - €3,000

      Veilinghuis Van Spengen
    • Adam van Peurse (1814-) Landschap met bootje op rivier, olieverf op paneel, l.o. en verso gesig
      Dec. 11, 2020

      Adam van Peurse (1814-) Landschap met bootje op rivier, olieverf op paneel, l.o. en verso gesig

      Est: €150 - €250

      Adam van Peurse (1814-) Landschap met bootje op rivier, olieverf op paneel, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1875 - dient te worden schoon gemaakt (B). 20.5 x 30 cm / 41 x 49 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Adam VAN PEURSE (1814-?)
      Jun. 02, 2019

      Adam VAN PEURSE (1814-?)

      Est: €200 - €300

      Adam VAN PEURSE (1814-?) oil on panel Landscape with mill

      Maison Jules Veilinghuis
    • Adam Van Peurse (1814-) École belge Huile sur
      Dec. 05, 2011

      Adam Van Peurse (1814-) École belge Huile sur

      Est: €3,000 - €3,500

      Adam Van Peurse (1814-) École belge Huile sur toile: Vue plongeante sur le barrage de la Gilette. Signée et datée: A. Van Peurse 1858. (réparation de +/- 65 cm au dos). On y joint une lettre de la main de l'artiste datant de 1858. Dimensions : 109 x 144

      Horta
    • ADAM VAN PEURSE (Dutch. Born 1814)
      Sep. 22, 2008

      ADAM VAN PEURSE (Dutch. Born 1814)

      ADAM VAN PEURSE (Dutch. Born 1814)"Figures on a Country Road". Signed A. Van Peurse l/r. Also signed on the reverse.Oil on Canvas. Measuring 21 3/4" by 30 1/4". (Cond: Good; minor crease to canvas; no inpainting apparent under u.v. light; signature on reverse heightened due to fading) (2000/3000)

      Auction Gallery of the Palm Beaches