Jan Caspar Philips Sold at Auction Prices

copperplate engraver, Etcher

    • Philips, Jan Caspar
      Sep. 27, 2024

      Philips, Jan Caspar

      Est: €200 - €300

      (1690 womöglich Trebur - Amsterdam 1773). Treves-Kamer van Haar Hoog Mog. de Staten Generaal der Vereenigde Nederlanden. - Vergader-Kamer van de Heeren Staten van Holland en Westvriesland. 2 Kuperstiche n. M.Trevesten u. G.v.Gießen. Plgr . 38 x 69,5 u. 50,5 x 70 cm. Mit den Namenszügen i.d.Pl. - Mit Faltspuren u. tls. kl. Rissen im Rand außerhalb der Darstellung. D

    • Jan Caspar Philips (1690 - 1775) "De Stad Tiel" en "De Stad Wijk te Duurstede"
      Mar. 18, 2024

      Jan Caspar Philips (1690 - 1775) "De Stad Tiel" en "De Stad Wijk te Duurstede"

      Est: €50 - €80

      2 gravures, 1740 en 1756. B 16.5 x 43 / 27 x 52 cm en 17 x 40.5 / 27.5 x 54 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Caspar Philips (1690 - 1775) Twee panorama's: "'t Sas van Gend, van innen te zien" en "Destad Sluis, van 't klein Pas te zien"
      Mar. 18, 2024

      Jan Caspar Philips (1690 - 1775) Twee panorama's: "'t Sas van Gend, van innen te zien" en "Destad Sluis, van 't klein Pas te zien"

      Beide kopergravures uit 1740 B 17 x 29 / 27 x 40 cm &n 17 x 34 / 31.5 x 48.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Jansz. Orlers (1570-1646) (uitgever) / Jan Caspar Philips (1680/1700-1775), naar Gerrit van Giessen (1692/3-ca. 1750)
      Feb. 08, 2024

      Jan Jansz. Orlers (1570-1646) (uitgever) / Jan Caspar Philips (1680/1700-1775), naar Gerrit van Giessen (1692/3-ca. 1750)

      Est: €100 - €200

      Jan Jansz. Orlers (1570-1646) (uitgever) / Jan Caspar Philips (1680/1700-1775), naar Gerrit van Giessen (1692/3-ca. 1750) Twee etsen. ‘Curiae Hollandiae'. Blik op de Hofvijver en de parlementsgebouwen in Den Haag. Op de verhoging (het zgn. Groene Zoodje) vindt een terechtstelling plaats met rondom veel toeschouwers. Wellicht afkomstig uit: “La Genealogie des illustres comtes de Nassau”, uitgegeven in 1615, met daarin gravures van J. de Gheyn en J. Matham. Hierbij een handgekleurde ets ‘Het klein of stukken boter huis’, gezien vanaf de grote markt in Den Haag. Uit: "Beschryving van ‘s-Graven-Hage…” Delft en Den Haag, uitgegeven door Jacob de Riemer in 1730-1739.

      Vendu Rotterdam
      Dec. 18, 2023

      Est: €60 - €90

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • kopergravure, Zoutwinning bij Zierikzee, Zeeland circa 1600, door J.C. Phil
      Mar. 03, 2022

      kopergravure, Zoutwinning bij Zierikzee, Zeeland circa 1600, door J.C. Phil

      Est: €75 - €150

      kopergravure, Zoutwinning bij Zierikzee, Zeeland circa 1600, door J.C. Philips (1680/1700-1775), naar Cornelis Pronk, 18e eeuw

      Veilinghuis Van Spengen
    • (60)Jan Caspar Philips (1690-1775) German
      Sep. 28, 2019

      (60)Jan Caspar Philips (1690-1775) German

      a collection of 60 Old Master etchings and Engravings. Please contact Eamon at Premier Shipping and Crating for a quote to pack and ship at 941-358-9999 or email at info@premiershipment.com

      Sarasota Estate Auction
    • Philips, Jan Caspar: Das Feuerwerk bei Den Haag im Juni 1749
      May. 29, 2014

      Philips, Jan Caspar: Das Feuerwerk bei Den Haag im Juni 1749

      Est: €400 - €600

      Das Feuerwerk bei Den Haag am 13. Juni 1749 (Afbeelding van't vuurwerk, afgestooken in's Gravenhage, den 13. Juny 1749; Représentation de Feu d'Artifice tiré à la Hague le 13 Juin 1749). Radierung. 38,2 x 44,7 cm. Nicht bei Le Blanc, Kevin Salatino: Incendiary Art: The Representation of Fireworks in Early Modern Europe, Los Angeles 1997, S. 32-33 mit Fig. 24. Das Blatt zeigt das im Jahr 1749 inszenierte Feuerwerk, dass anlässlich des 1748 besiegelten Friedensschlusses von Aachen in Den Haag stattfand. Der Architekt Pieter de Swart entwickelte dabei die aufwändige ephemere Architektur, die im kleinen künstlichen See Vyver im Zentrum von Den Haag errichtet wurde und von der das Feuerwerk abgefeuert wurde. Der Pyrotechniker war Leonard Steffan de Creuznach, der bei diesem Blatt unten links namentlich genannt wird, an der Stelle, an der sich sonst Hinweise auf den Schöpfer der jeweiligen Komposition finden. Ausgezeichneter Druck mit Rand. Mittefalte, verschiedene kleinere Randläsuren und Randeinrisse, leicht gebräunt und stockfleckig, sonst in guter Erhaltung.

    • Jan Caspar Philips (1695-1773) - Naauwkeurige afbeelding van het pragtig gebouw,
      Feb. 12, 2014

      Jan Caspar Philips (1695-1773) - Naauwkeurige afbeelding van het pragtig gebouw,

      Est: £400 - £600

      Jan Caspar Philips (1695-1773) - Naauwkeurige afbeelding van het pragtig gebouw, a structure erected in the Hague to celebrate Peace of Aachen, after Schluymer, etching, on laid paper, lettered in Dutch and French, circa 1749, 570 x 880 mm. (22 1/2 x 34 1/2 in), unframed.

      Dreweatts 1759
    • PHILIPS Jan Caspar (c.1700 - c.1773) -
      Jun. 22, 2011

      PHILIPS Jan Caspar (c.1700 - c.1773) -

      Est: €200 - €300

      Mirabaud-Mercier
    • * Philips (Jan Caspar, c. 1700-c. 1773). Vuurwerk,
      Jul. 22, 2009

      * Philips (Jan Caspar, c. 1700-c. 1773). Vuurwerk,

      Est: £200 - £300

      * Philips (Jan Caspar, c. 1700-c. 1773). Vuurwerk, by gelegentheid van de Plechtige en Heerlyke Inhalinge van Syme Doorluchtige Hoogheid den Heere Prints van Oranje en Massauw, ende Haare Koningkle: Hoogheid den Croon Princesse van Groot Britt:, binnen leeuwardn: 11 May 1734 afgestoken, fine early 18th century copper engraving by J. C. Philips after R. Keyert, pub. Timon van Dessel, Leeuwarden, some minor marks and sl. creases, plate size 40.5 x 48 cm (16 x 19 ins), black and gilt frame, glazed, together with Allard (Abraham, C. 1676-1725), Vrede-Vreug Spigel vereewigende de Zinnebeelde en Wapens aan't State Generaals Vuur Werk, Sejour de la Paix considere dans les Emblemes, Armoires &c. appliques au Feu d'Artifice des Etats Generaux,uncoloured etching, plate size 39 x 49.5 cm (15.25 x 18 inches), black and gilt frame, glazed (2)

      Dominic Winter Auctions