Bui Thanh Phuong Sold at Auction Prices

b. 1956 -

      • BUI THANH PHUONG (Vietnam / Indochine, Actif XXe siècle) Vieille rue d'Hanoï animée
        Jun. 17, 2020

        BUI THANH PHUONG (Vietnam / Indochine, Actif XXe siècle) Vieille rue d'Hanoï animée

        Est: €300 - €500

        BUI THANH PHUONG (Vietnam / Indochine, Actif XXe siècle) Vieille rue d'Hanoï animée Huile sur panneau Signée en bas à gauche 13,7 x 19,6 cm OLD STREET IN HANOÏ - A SIGNED OIL ON BOARD BY BUI THANH PHUONG Vietnam / Indochina, 20th century

        Boisgirard-Antonini Paris
      • BUI THANH PHUONG | Streets of Hanoi
        Dec. 17, 2017

        BUI THANH PHUONG | Streets of Hanoi

        Est: S$600 - S$800

        37 x 27.3 cm oil on wood, framed signed lower middle Bui Thanh Phuong《河內的街道》 油彩 木板 框 款識:Phuong(中下)

        33 Auction
        Dec. 17, 2017

        Est: S$600 - S$800

        24 x 33 cm oil on canvas laid on board, framed signed and dated 87 lower right Bui Thanh Phuong《河內的街道》1987 油彩 畫布 框 款識:Phuong 87(右下)

        33 Auction
      • Bui Thanh Phuong (1956)
        Jun. 28, 2017

        Bui Thanh Phuong (1956)

        Est: €150 - €200

        Bui Thanh Phuong (1956) Een straat in Hanoi, Vietnam / An ancient street of Hanoi's old Quarter rechtsonder get. and gedateerd '91, in dorso gestempeld en adres 'Thuoc Bac, Hanoi' olieverf op doek, zonder lijst, 50x60 cm Bui Thanh Phuong (1956) was de tweede zoon van de bekende Vietnamese schilder Bùi Xuân Phái (Hanoi 1921-1988). Bui Thanh Phuong schilderde in een zelfde stijl als zijn vader.

      • Bui Thanh Phuong (1956)
        Apr. 12, 2017

        Bui Thanh Phuong (1956)

        Est: €300 - €400

        Een straat in Hanoi, Vietnam / An ancient street of Hanoi's old Quarter rechtsonder get. and gedateerd '91, in dorso gestempeld en adres 'Thuoc Bac, Hanoi' olieverf op doek, zonder lijst, 50x60 cm Bui Thanh Phuong (1956) was de tweede zoon van de bekende Vietnamese schilder Bùi Xuân Phái (Hanoi 1921-1988). Bui Thanh Phuong schilderde in een zelfde stijl als zijn vader.