Louwerencius (1828) Plas Sold at Auction Prices

    • schilderijen; Stalinterieur met schapen en kippen, gesigneerd L. Plas, olieverf op paneel 12 x 15
      Dec. 13, 2022

      schilderijen; Stalinterieur met schapen en kippen, gesigneerd L. Plas, olieverf op paneel 12 x 15

      Est: €250 - €400

      schilderijen; Stalinterieur met schapen en kippen, gesigneerd L. Plas, olieverf op paneel 12 x 15 cm, vermoedelijk vervaardigd door Louwrencius Plas (1828-1888) -met taxatierapport Simonis & Buunk-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Louwerencius Plas (Alkmaar 1828 - 1888 Amsterdam), Scheap in a stable.
      Oct. 14, 2021

      Louwerencius Plas (Alkmaar 1828 - 1888 Amsterdam), Scheap in a stable.

      Est: €200 - €400

      Signed (lower left), oil on panel. Dim. 11,5 x 15,5 cm. Pedigree: Simonis & Buunk Artdealers, Ede. inv. no. 2388 / Kh bv. Louwerencius Plas (Alkmaar 1828 - 1888 Amsterdam), Schapen in een stal. Estimate: € 200 - € 400.

      Goudwisselkantoor Veilingen
    • LOURENTIUS PLAS DUTCH 1828-1888
      Sep. 06, 2006

      LOURENTIUS PLAS DUTCH 1828-1888

      Est: €2,000 - €3,000

      "VOOR PLAZIER UIT VISSCHEN; MET DE ZILVERE HENGEL" each: 20,5 x 26,5 cm. (2) signed, dated '87 l.r., signed, dated '87 l.l. and both titled on the reverse both: oil on panel