Peter van der Ploeg Sold at Auction Prices

b. 1954 -

    • Peter van der Ploeg (1954)
      Apr. 25, 2021

      Peter van der Ploeg (1954)

      Est: €1,000 - €1,500

      The Accomplice -Jonge vrouw leunend tegen een strandhuisje, Olie op paneel, Afmeting +/- 60x40 cm, Gesigneerd verso voluit en gedateerd 2013

      Red Mosquito
    • Peter van der Ploeg (1954)
      Apr. 25, 2021

      Peter van der Ploeg (1954)

      Est: €500 - €700

      Meisje met vogel, Olie op paneel, Afmeting 65x40 cm, Gesigneerd verso met P en gedateerd 2013

      Red Mosquito