Hynek Polasek Sold at Auction Prices

  • Hynek Polášek
    Jun. 11, 2011

    Hynek Polášek

    Est: Kč500 - Kč1,000

    Hynek Polášek Portrait of a boy. 1943. Ruddle drawing on paper, 313x230 mm (inside mount measurements), bottom left corner signed and dated „Polášek Hynek 43". Mounted, framed, glassed. Hynek Polášek PORTRÄT EINES JUNGEN. 1943. Rötelzeichnung auf Papier, 313×230 mm (ohne Passepartout), links unten sign. und dat. „Polášek Hynek 43". Passepartout, gerahmt, verglast. Hynek Polášek PORTRÉT CHLAPCE 1943. Kresba rudkou na papíře, 313×230 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole „Polášek Hynek 43". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

    Auction House Zezula