Christiaan Gerrit Polder Sold at Auction Prices

Painter, b. 1897 - d. 1981

    • Christiaan Gerrit Polder (1897 - 1981) Boten op Franse scheepswerf
      Mar. 20, 2023

      Christiaan Gerrit Polder (1897 - 1981) Boten op Franse scheepswerf

      Est: €100 - €150

      Olieverf op papier, gemaroufleerd, l.o. gesigneerd. B 50 x 60 cm / 69.5 x 79.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Christiaan Gerrit Polder (1897-1981)
      Jun. 28, 2017

      Christiaan Gerrit Polder (1897-1981)

      Est: €300 - €400

      Christiaan Gerrit Polder (1897-1981) Stilleven, Rugzijde naakt, Vrouw met geit. hiervan 2 gesigneerd, Daarbij Marinus Vlamings (1846-1903), Boom, en Hollandse School, Boom. 5x olieverf, diverse afm.

      Apr. 13, 2016

      Est: €300 - €400

      Mediterraan havengezicht linksonder get. en gedateerd '69 olieverf op doek, 48,5x58,5 cm

    • Christiaan Gerrit Polder (1897-1981), oil on
      Jun. 25, 2012

      Christiaan Gerrit Polder (1897-1981), oil on

      Est: €200 - €400

      Christiaan Gerrit Polder (1897-1981), oil on board, Red cabbage, sig. b.l., dim. 60 x 80 cm.

      Venduehuis Dickhaut Maastricht