Joop Polder Sold at Auction Prices

b. 1939 - d. 2018

    • Joop Polder (1939-) 'Paal in de zee'
      Nov. 19, 2024

      Joop Polder (1939-) 'Paal in de zee'

      Est: €800 - €1,200

      Joop Polder (1939-) 'Paal in de zee' ('Pole in the sea'), signed lower right, oil on panel. H. 36 cm. W. 40 cm. Verso with label of the Gemeentelijke Commissie voor Beeldende Kunsten.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Joop Polder (1939-) 'Mediterranean terrace'
      Nov. 19, 2024

      Joop Polder (1939-) 'Mediterranean terrace'

      Est: €800 - €1,200

      Joop Polder (1939-) 'Mediterranean terrace', signed lower left, oil on panel. H. 24.5 cm. W. 18 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Joop Polder (1939-) 'Sweelinckplein, The Hague'
      Nov. 19, 2024

      Joop Polder (1939-) 'Sweelinckplein, The Hague'

      Est: €1,500 - €2,000

      Joop Polder (1939-) 'Sweelinckplein, The Hague', signed lower left, oil on canvas. H. 34 cm. W. 29 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Joop Polder (1939)
      Oct. 16, 2024

      Joop Polder (1939)

      Est: €3,500 - €4,500

      De wachtkamer met voertuig 321 (The waiting room with vehicle 321), signed (lower left), oil on canvas, 100x 170 cm(114x173,5 cm),

    • Joop Polder (1939)
      May. 29, 2024

      Joop Polder (1939)

      Est: €800 - €1,600

      Joop Polder (1939), "Metro", signed ‘Joop Polder’ lower left, inscribed "Joop Polder Den Haag, Olieverf op paneel, 9-12, De metro"  verso.

      Vendu Rotterdam
    • JOOP POLDER
      Apr. 16, 2024

      JOOP POLDER

      Est: €400 - €600

      Joop Polder (1939-) View of palace, canvas 50x80 cm

      Derksen Veilingbedrijf
      Oct. 03, 2023

      Est: €75 - €100

      Joop Polder (1939-) Palace Noordeinde, signed on the matt l.r., lithograph, 28 x 32 cm, ed. 24/100

      Veilinghuis Van Spengen
      Oct. 03, 2023

      Est: €3,000 - €5,000

      Joop Polder (1939-) 'De Zij-ingang', signed lower left, oil on canvas, 180 x 120 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) Gezicht op het paleis, gesigneerd l.o., oliev
      Apr. 25, 2023

      Joop Polder (1939-) Gezicht op het paleis, gesigneerd l.o., oliev

      Est: €800 - €1,200

      Joop Polder (1939-) Gezicht op het paleis, gesigneerd l.o., olieverf op doek, 50 x 80 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) 'De oude locomotief', gesigneerd r.o en getiteld op spieraam, oli
      Jun. 28, 2022

      Joop Polder (1939-) 'De oude locomotief', gesigneerd r.o en getiteld op spieraam, oli

      Est: €1,500 - €2,000

      Joop Polder (1939-) 'De oude locomotief', gesigneerd r.o en getiteld op spieraam, olieverf op doek, 60 x 60 cm -De gevel links is gebaseerd op het Neues Palais te Potsdam-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) gouache, 21 x 29, Uitzicht op zee, gesigneerd r.o.
      Sep. 01, 2020

      Joop Polder (1939-) gouache, 21 x 29, Uitzicht op zee, gesigneerd r.o.

      Est: €300 - €500

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) doek, 50 x 60, Terras bij de buitenplaats, gesigneerd l.o.
      Sep. 01, 2020

      Joop Polder (1939-) doek, 50 x 60, Terras bij de buitenplaats, gesigneerd l.o.

      Est: €1,000 - €2,000

      Veilinghuis Van Spengen
    • Joop Polder (1939-) - The islands. Signed lower left. - Doek 70 x 60 cm.
      May. 29, 2018

      Joop Polder (1939-) - The islands. Signed lower left. - Doek 70 x 60 cm.

      Est: €1,000 - €2,000

      Joop Polder (1939-) The islands. Signed lower left. Doek 70 x 60 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Joop Polder (1939-) - The cable tram. Signed lower right. - Doek 70 x 60 cm.
      May. 29, 2018

      Joop Polder (1939-) - The cable tram. Signed lower right. - Doek 70 x 60 cm.

      Est: €1,000 - €2,000

      Joop Polder (1939-) The cable tram. Signed lower right. Doek 70 x 60 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Joop Polder (1939)
      Apr. 19, 2018

      Joop Polder (1939)

      Est: €300 - €400

      Tram Viaduct signed (lower right) oil on canvas, 18x24 cm

    • Joop Polder (1939)
      Apr. 19, 2018

      Joop Polder (1939)

      Est: €1,000 - €1,500

      De Prinsenhaag signed (lower left) and signed and titled (on the stretcher) oil on canvas, 60x80 cm Provenance: Smelik & Stokking Galleries, The Hague. Acquired from the above by the present owner.

    • Joop Polder (1939)
      Mar. 02, 2016

      Joop Polder (1939)

      Est: €400 - €500

      Villa bij maanlicht linksonder get. olieverf op doek 30x30 cm

    • Joop Polder (1939)
      Nov. 11, 2015

      Joop Polder (1939)

      Est: €900 - €1,200

      Het eindpunt van de tram rechtsonder get. olieverf op doek, 80x60 cm

    • Joop Polder (1939)
      Nov. 11, 2015

      Joop Polder (1939)

      Est: €900 - €1,200

      Eindpunt van tram 'Mansveld' linksonder get. olieverf op doek, 80x60 cm

    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) Mansion Signed l.l. Oil on canvas, 99.8 x 79.9 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) My balcony Signed l.r. Signed and titled on the stretcher Oil on canvas, 80 x 70 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) Tram Signed l.r. Signed on the stretcher Oil on canvas, 60 x 80 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder
      Jun. 29, 2015

      Joop Polder

      Est: €600 - €1,000

      (The Hague 1939) Terrassen Signed l.l. Signed and titled on the stretcher Oil on canvas, 60 x 70.3 cm

      AAG Auctioneers
    • Joop Polder (1939) 'De Russische stoel' l.o. get.
      May. 29, 2013

      Joop Polder (1939) 'De Russische stoel' l.o. get.

      Est: €1,000 - €1,200

      Joop Polder (1939) 'De Russische stoel' l.o. get. olieverf op doek, 50x70 cm

    • Joop Polder (1939) Tram aan zee l.o. get. olieverf
      May. 29, 2013

      Joop Polder (1939) Tram aan zee l.o. get. olieverf

      Est: €500 - €700

      Joop Polder (1939) Tram aan zee l.o. get. olieverf op doek, 59x79 cm Herkomst: Galerie l'Idee, Zoetermeer

    • Joop Polder (Dutch, b. 1939)
      Sep. 19, 2006

      Joop Polder (Dutch, b. 1939)

      Est: €1,000 - €1,500

      De zij-ingang inscribed with title (on the stretcher) oil on canvas 180 x 120 cm.