Gerret Jasink van de Poll Sold at Auction Prices

Genre Painter, Landscape painter, Portrait painter

  • Omschrijving: Jasink van de Poll Nederland 1802 -
    Jun. 16, 2008

    Omschrijving: Jasink van de Poll Nederland 1802 -

    Est: €600 - €800

    Omschrijving: Jasink van de Poll Nederland 1802 - 1839 Grootmoeder met kindje op haar schoot Gesigneerd r.o. Olieverf op paneel, 50 x 64 cm.

    AAG Auctioneers
  • Geret Jasink van de Poll (Dutch, 1802-1839)
    Nov. 30, 2006

    Geret Jasink van de Poll (Dutch, 1802-1839)

    Est: £4,000 - £6,000

    Caught in a gale signed and dated 'Geret de Poll 1827' (upper right) oil on canvas 25 x 23 in. (63.5 x 58.4 cm.)