Jean Albert Pollones Sold at Auction Prices

Figure painter, Painter, Still life painter, Lithographer, Etcher

    • Jean Albert Pollones (1882-1972) - Vissers
      Feb. 28, 2024

      Jean Albert Pollones (1882-1972) - Vissers

      Est: €400 - €600

      Jean Albert Pollones (1882-1972) Vissers vissersvrouwen en kinderen op het strand gesigneerd 'JA Polones' (rechtsonder) olieverf op doek 62x81 cm (met lijst: 79x98 cm) Conditie: craquelé, enig oppervlaktevuil, verder goed

    • Jean Albert Pollones
      Sep. 11, 2010

      Jean Albert Pollones

      Jean Albert Pollones Netherlands (1882-1972) STILL LIFE WITH BOWL OF FRUIT oil on panel, framed, unsigned H9 1/2" W13" Other Notes: Paper label on verso: J.A. Pollones- Kunstzaal de Plaats

      Charlton Hall