Vicente Barreira Polo Sold at Auction Prices

b. 1887 - d. 1957

    • VICENTE BARREIRA POLO. Oil on canvas
      Jan. 25, 2017

      VICENTE BARREIRA POLO. Oil on canvas

      VICENTE BARREIRA POLO 1887 Valencia 1957 Retrato de señora con mantilla Óleo sobre lienzo Firmado en Sevilla. 113 x 82 cm

      Isbilya Subastas
    • VICENTE BARREIRA POLO
      Jun. 22, 2016

      VICENTE BARREIRA POLO

      VICENTE BARREIRA POLO 1887 Valencia - 1957 Retrato Óleo sobre lienzo Firmado. 59,5 x 41 cm

      Isbilya Subastas