Hendrika Wilhelmina van der Putten Sold at Auction Prices

    • Hendrika Wilhelmina (Hendri) van der Putten (1940)
      Dec. 16, 2015

      Hendrika Wilhelmina (Hendri) van der Putten (1940)

      Est: €200 - €300

      'Landschap met Franse koeien' in dorso get. en adres van de kunstenares 'Surinamestraat Den Haag' en gedateerd 1974 olieverf op paneel, 21x29 cm Herkomst: galerie het kunstcentrum molenstraat den haag