Willem Raedecker Sold at Auction Prices

b. 1883 - d. 1971

      Feb. 27, 2024

      Est: €3,000 - €4,000

      Willem Raedecker (1883-1971) gestoken notenhouten sculptuur met voorstelling van gezicht, gemonogrameerd WR op de achterkant, h. 35,5 cm -voorzien van oude labels op onderkant-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Willem Raedecker (1883-1971)
      Nov. 13, 2015

      Willem Raedecker (1883-1971)

      Est: €350 - €450

      Een chamotte klei sculptuur, werkpaard. Op eikenhouten rechthoekige voet. Zowel in de basis van het beeld als op onderzijde houten voet gemonogrammeerd. H. 24 en L. 21 cm