Martinus Franciscus Reeder Sold at Auction Prices

Still life painter, Painter

    • Martinus Franciscus Reeder (1802-1879) - Stilleven met druiven en drinkgerei
      Feb. 28, 2024

      Martinus Franciscus Reeder (1802-1879) - Stilleven met druiven en drinkgerei

      Est: €300 - €500

      Martinus Franciscus Reeder (1802-1879) Stilleven met druiven en drinkgerei gesigneerd 'MF Reeder F' (rechtsonder) olieverf op doek 31x27 cm (met lijst: 40x36 cm) Conditie: craquelé, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed

    • Martinus Franciscus Reeder Oil on Canvas
      Feb. 10, 2022

      Martinus Franciscus Reeder Oil on Canvas

      Martinus Franciscus Reeder (Dutch, 1802-1879). Oil on canvas a still life with grapes. Signed lower left "MJ Reeder 1833". Red wax seal and Roelofs Art Gallery label on verso. Losses to wood and paint of frame.13" x 9 3/4", 19" x 16" (with frame)

      Willow Auction House
    • Martinus Franciscus Reeder (1802-1879)
      Oct. 07, 2015

      Martinus Franciscus Reeder (1802-1879)

      Est: €200 - €300

      Koeien in weide aan de dorpsrand rechtsonder get. en gedateerd 1823 olieverf op paneel, 29,5x37,5 cm