Frantisek Rehorek Sold at Auction Prices

Water colorist

    • František Řehořek (1890-1982)
      Apr. 18, 2015

      František Řehořek (1890-1982)

      Est: Kč9,000 - Kč18,000

      František Řehořek (1890-1982) GOATS AT PASTURE. Oil on canvas, 61,5x73 cm, signed 'F. Řehořek' lower left. Framed. Condition A/B. František Řehořek (1890-1982) KOZY NA PASTVĚ. Olej na plátně, 61,5x73 cm, sign. vlevo dole „F. Řehořek". Rámováno. Stav A/B. František Řehořek (1890-1982) ZIEGEN AUF DER WEIDE. Öl auf Lwd., 61,5x73 cm, links unten sign. „F. Řehořek". Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
      Apr. 18, 2015

      František Řehořek (1890-1982)

      Est: Kč8,000 - Kč16,000

      František Řehořek (1890-1982) LANDSCAPE (AT PASTURE). 1923. Oil on cardboard, 48,5x64 cm, signed with initials and dated 'F. Ř. 23'. Framed, tin plate with author's name on the frame. Condition A/B. František Řehořek (1890-1982) KRAJINA (NA PASTVĚ). 1923. Olej na kartonu, 48,5x64 cm, sign. monogramem a dat. „F. Ř. 23". Rámováno, na rámu plechový štítek se jménem autora. Stav A/B. František Řehořek - malíř, akvarelista v Kořenci u Šebetova. Studoval na akademii v Praze u prof. Schwaigera. Mezi jeho hlavní náměty patří lidové motivy z Drahanské vrchoviny, Boskovicka. František Řehořek (1890-1982) LANDSCHAFT (AUF DER WEIDE). 1923. Öl auf Karton, 48,5x64 cm, monogrammiert und datiert „F. Ř. 23". Gerahmt, Blechschild mit Namen des Künstlers auf dem Rahmen. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
      Apr. 18, 2015

      František Řehořek (1890-1982)

      Est: Kč2,500 - Kč5,000

      František Řehořek (1890-1982) PUB SCENE. Aquarelle on paper, 620x740 mm (inside mount measurement), 1320x1425 mm (frame measurement). Mounted, framed, glassed. František Řehořek (1890-1982) HOSPODSKÁ SCÉNA. Akvarel na papíře, 620x740 mm (výřez pasparty), 1320x1425 mm (rozměr rámu). Paspartováno, rámováno, zaskleno. František Řehořek - malíř, akvarelista v Kořenci u Šebetova. Studoval na akademii v Praze u prof. Schwaigera. Mezi jeho hlavní náměty patří lidové motivy z Drahanské vrchoviny, Boskovicka. František Řehořek (1890-1982) KNEIPENSZENE. Aquarell auf Papier, 620x740 mm (Passepartout-Ausschnitt), 1320x1425 mm (Rahmen). Passepartout, gerahmt, verglast.

      Auction House Zezula