Rita Reychler Sold at Auction Prices

b. 1933 -

      • RITA REYCHLER (1933 - 2020)
        Oct. 19, 2024

        RITA REYCHLER (1933 - 2020)

        Est: €500 - €700

        RITA REYCHLER (1933 - 2020) - groot modern schilderij op paneel - achteraan gesigneerd en etiket expositie "GALLERY ALEXANDRA MONETT - BRUSSELS" - 123 x 123 cm

        DEWIT Auctions
      • Rita REYCHLER (1933-2020), oil on panel Untitled, signed and dated ‘76
        Jun. 16, 2024

        Rita REYCHLER (1933-2020), oil on panel Untitled, signed and dated ‘76

        Est: €400 - €600

        Rita REYCHLER (1933-2020), oil on panel Untitled, signed and dated ‘76 Rita REYCHLER (1933-2020), olie op paneel Zonder titel, getekend en gedateerd '76

        Maison Jules Veilinghuis
      • Rita Reychler (1933)
        May. 29, 2024

        Rita Reychler (1933)

        Est: €200 - €400

        Rita Reychler (1933), Diptych, red and white on grey background, one work signed ‘R. Reychler’ middle right.

        Vendu Rotterdam
      • REYCHLER RITA (1933 - 2020) olieverfschilderij op paneel : "Abstracte compo
        Jun. 25, 2023

        REYCHLER RITA (1933 - 2020) olieverfschilderij op paneel : "Abstracte compo

        Est: €200 - €300

        REYCHLER RITA (1933 - 2020) olieverfschilderij op paneel : "Abstracte compositie" - 100 x 90 getekend en gedateerd (19)78 uit de collectie van Mevr. A. Adriaens Pannier (met info) 20th Cent. Belgian abstract oil on panel - signed Rita Reychler and dated (19)78

        DVC
      • two 20th Cent. Belgian works in lead on panel - dated and signed Rita Reych
        Feb. 11, 2019

        two 20th Cent. Belgian works in lead on panel - dated and signed Rita Reych

        Est: €100 - €200

        two 20th Cent. Belgian works in lead on panel - dated and signed Rita Reychler REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) twee werken in lood op paneel: "Abstracte Compositie" - 50 x 50 getekend en gedateerd 2002

        DVC
      • 20th Cent. Belgian oil on panel - signed and dated
        Apr. 30, 2018

        20th Cent. Belgian oil on panel - signed and dated

        Est: €200 - €300

        REYCHLER RITA (° 1933) olieverfschilderij op paneel : "Kip" - 120 x 200 op verso getekend en gedateerd 1978 20th Cent. Belgian oil on panel - signed and dated

        DVC
      • five monochrome oil on panel - signed on the back
        Apr. 30, 2018

        five monochrome oil on panel - signed on the back

        Est: €200 - €300

        REYCHLER RITA (° 1933) vijf grijze monogromen (olieverfschilderijen op paneel) - telkens : 60 x 60 één getekend en één met etiket op één van de panelen op verso five monochrome oil on panel - signed on the back

        DVC
      • pendant of two monochrome oil on panel - signed
        Apr. 30, 2018

        pendant of two monochrome oil on panel - signed

        Est: €200 - €300

        REYCHLER RITA (° 1933) pendant van twee grijze monogromen (olieverfschilderijen op paneel) - 120 x 59,5 getekend pendant of two monochrome oil on panel - signed

        DVC
        Apr. 30, 2018

        Est: €200 - €300

        REYCHLER RITA (° 1933) pendant met twee grijze monogromen (olieverfschilderijen op paneel) - telkens 120 x 59,5 getekend pendant of two monochrome oil on panel - signed

        DVC
      • REYCHLER RITA (° 1933) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 200 x 120 getekend
        Dec. 04, 2017

        REYCHLER RITA (° 1933) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 200 x 120 getekend

        Est: €300 - €400

        20th Cent. Belgian oil on canvas - signed

        DVC
      • 20th Cent. Belgian oil on panel - signed and with label on the back
        Oct. 23, 2017

        20th Cent. Belgian oil on panel - signed and with label on the back

        Est: €250 - €350

        REYCHLER RITA (° 1933) olieverfschilderij op paneel : "Abstracte compositie" - 124 x 124 op verso getekend en met etiket van een tentoonstelling in de jaren '70

        DVC
      • 2 oil on panel - signed and dated
        Oct. 23, 2017

        2 oil on panel - signed and dated

        Est: €100 - €200

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) 2 olieverfschilderijen op paneel : "Abstracte Composities" - 40 x 40 getekend en gedateerd 1978 en 2002

        DVC
        Oct. 23, 2017

        Est: €100 - €200

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) 2 olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Composities" - 40 x 40 één getekend en gedateerd 1987

        DVC
      • 4 oil on canvas - signed and dated
        Oct. 21, 2017

        4 oil on canvas - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) 4 olieverfschilderijen op doek: "Abstracte compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd

        DVC
      • 2 mixed media (on canvas) - signed
        Oct. 21, 2017

        2 mixed media (on canvas) - signed

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant mixed media (op doek) : "Abstracte composities" - 40 x 40 getekend

        DVC
      • 5 screensprints (numbered) - signed
        Feb. 20, 2017

        5 screensprints (numbered) - signed

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) vijf zeefdrukken genummerd op 25 ex: "Abstracte compositie" getekend

        DVC
      • 2 screenprints (numbered) - signed
        Feb. 20, 2017

        2 screenprints (numbered) - signed

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) twee zeedrukken genummerd op 25 ex: "Abstracte compositie" - 40 x 40 getekend

        DVC
      • triptych with 3 oil on panel - signed
        Feb. 20, 2017

        triptych with 3 oil on panel - signed

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) triptik olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte compositie" - 40 x 40 getekend

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 1985 en 1978

        DVC
      • oil on panel - signed and dated
        Feb. 20, 2017

        oil on panel - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel: "Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 2002

        DVC
      • Oil on panel - signed
        Feb. 20, 2017

        Oil on panel - signed

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel :"Hommage aan Coco Chanel" - 40 x 40 getekend

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel: "Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 1999

        DVC
      • oil on panel - with certificate
        Feb. 20, 2017

        oil on panel - with certificate

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel: "Abstracte compositie" - 40 x 40 met certificaat van de familie

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel: "Abstracte Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 2001

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel: "Abstracte Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 2004

        DVC
        Feb. 20, 2017

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant mixed media (op doek): "Abstracte composities" - 40 x 40 getekend

        DVC
        Feb. 20, 2017

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) 2 olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Composities" - 40 x 40 getekend en gedateerd 1978 en 2002

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 1997

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 2003

        DVC
      • series of 4 oil on panel - signed and dated
        Feb. 20, 2017

        series of 4 oil on panel - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) serie van 4 olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Composities" - 40 x 40 getekend en gedateerd 1995

        DVC
      • 5 oil on panel - with certificate
        Feb. 20, 2017

        5 oil on panel - with certificate

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) vijf olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Compositie" - 40 x 40 met certificaat

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant (op paneel): "Abstracte Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 2001

        DVC
      • 2 oil on canvas - signed and dated
        Feb. 20, 2017

        2 oil on canvas - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant olieverfschilderijen op doek: "Abstracte Compositie" - 80 x 80 getekend en gedateerd 2004

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel: "Abstracte Compositie" - 80 x 80 met certificaat

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op paneel: "Abstracte compositie" - 60 x 60 met certificaat

        DVC
      • small and large (§) oil on panel with gesso - one signed and dated
        Feb. 20, 2017

        small and large (§) oil on panel with gesso - one signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) groot en klein (§) olieverfschilderijen op paneel met gesso: "Abstracte Compositie" één getekend en gedateerd 1981

        DVC
      • 2 oil on panel - signed, one dated 2000
        Feb. 20, 2017

        2 oil on panel - signed, one dated 2000

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) 2 olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Compositie" - 60 x 60 getekend, één gedateerd 2000

        DVC
        Feb. 20, 2017

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Compositie" - 60 x 60 getekend en gedateerd 1980

        DVC
      • pendant with 2 oil on panel - signed and dated
        Feb. 20, 2017

        pendant with 2 oil on panel - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant met 2 olieverfschilderijen op paneel met materie: "Bruin-rood-wit 1 en 2" - telkens 70 x 70 getekend en gedateerd 1987

        DVC
      • pendant with two oil on panel - signed and dated
        Feb. 20, 2017

        pendant with two oil on panel - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) pendant met twee olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 2006

        DVC
        Feb. 20, 2017

        DVC
      • one oil on canvas - one signed and dated
        Feb. 20, 2017

        one oil on canvas - one signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) olieverfschilderij op doek: "Abstracte compositie" - 70 x 70 getekend en gedateerd 2004

        DVC
      • ensemble of 5 panels - signed and dated verso
        Feb. 20, 2017

        ensemble of 5 panels - signed and dated verso

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) ensemble van 5 panelen: "Degradatie grijs-wit" - 60 x 60 getekend en gedateerd 1983 op verso

        DVC
      • 2 mixed media - one is signed , one with certificate
        Feb. 20, 2017

        2 mixed media - one is signed , one with certificate

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) 2 werken in gemengde techniek: "Abstracte Compositie" - één is getekend en één met certificaat

        DVC
      • work in mixed technique - signed and dated
        Feb. 20, 2017

        work in mixed technique - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) werk in gemengde techniek: "Zittend meisje" - 26,5 x 19 getekend en gedateerd 1962

        DVC
      • 2 (§) oil on panel - signed and dated
        Feb. 20, 2017

        2 (§) oil on panel - signed and dated

        REYCHLER RITA (° IN EEKLO 1933) 2 olieverfschilderijen op paneel: "Abstracte Compositie" - 40 x 40 getekend en gedateerd 2004 en 2000

        DVC