Carla Rodenberg Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

    • Carla Rodenberg (1941-) Bloemstilleven, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 120 x 100 cm
      Apr. 26, 2022

      Carla Rodenberg (1941-) Bloemstilleven, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 120 x 100 cm

      Est: €150 - €200

      Veilinghuis Van Spengen
    • Carla Rodenberg (1941)
      Mar. 02, 2016

      Carla Rodenberg (1941)

      Est: €150 - €250

      Staatsieportret van Koningin Beatrix rechtsonder in potlood get. en gedateerd '95 kleurendruk 157/210 47x58 cm

    • Carla Rodenberg
      Dec. 08, 2014

      Carla Rodenberg

      (Gouda 1941) State portrait of Queen Beatrix (first edition) Signed and dated '95 l.r. Numbered 105/210 l.l. Screenprint, 50.1 x 61.8 cm (measured within passe-partout)

      AAG Auctioneers