Leon Van Roy Sold at Auction Prices

    • LEON VAN ROY (1921 - )
      May. 18, 2024

      LEON VAN ROY (1921 - )

      Est: €300 - €500

      LEON VAN ROY (1921 - ) - "De fruitschaal" - Olieverf - Gesigneerd - 40 x 45 cm

      DEWIT Auctions
    • LÉON VAN ROY (né en 1921) Le peintre, 1947
      Nov. 19, 2017

      LÉON VAN ROY (né en 1921) Le peintre, 1947

      Est: €1,200 - €1,600

      LÉON VAN ROY (né en 1921) Le peintre, 1947 Technique mixte sur carton. Signée et datée en bas à droite. Gemengde technieken op karton. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 45 x 55 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • Léon van Roy: Le Père Ubu et Paladin. Signed L.
      Feb. 23, 2010

      Léon van Roy: Le Père Ubu et Paladin. Signed L.

      Est: €135 - €200

      Léon van Roy: Le Père Ubu et Paladin. Signed L. Van Roy 57. Oil on canvas. 52 x 72 cm.

      Bruun Rasmussen Auctioneers
    • Léon van Roy: "Partie d'une Anatomie". Signed Van
      Feb. 02, 2010

      Léon van Roy: "Partie d'une Anatomie". Signed Van

      Est: €405 - €535

      Léon van Roy: "Partie d'une Anatomie". Signed Van Roy 62; signed, titled an dated on the reverse. Oil and sand on canvas. 165 x 140 cm.

      Bruun Rasmussen Auctioneers