Jozef van de Roye Sold at Auction Prices

Still life painter

  • JOZEF VAN DE ROYE (1861-1941) Zicht te Hyeres'
    Feb. 05, 2013

    JOZEF VAN DE ROYE (1861-1941) Zicht te Hyeres'

    JOZEF VAN DE ROYE (1861-1941) Zicht te Hyeres' (1929) Doek. Getekend en gedateerd 'J.Van De Roye / 8.7.1929'. Toile. Signée et datée 'J.Van De Roye/8.7.1929'. 46 x 40

  • JOZEF VAN DE ROYE (1861 - 1941) 'Dahlias, plat en
    Sep. 11, 2012

    JOZEF VAN DE ROYE (1861 - 1941) 'Dahlias, plat en

    Est: €600 - €800

    JOZEF VAN DE ROYE (1861 - 1941) 'Dahlias, plat en cuivre avec citrons et raisins' Doek. Niet getekend. Plaatje met naam van de kunstenaar op de kader. Afmetingen : 86 x 67