Stephen Neil Sack Sold at Auction Prices

b. 1955 -

    • Stephen Neil Sack (1955)
      Jan. 31, 2021

      Stephen Neil Sack (1955)

      Est: €120 - €160

      Photo on aluminum signed and dated 1999 Foto op aluminium gesigneerd en gedateerd 1999

      Maison Jules Veilinghuis
    • Stephen Neil SACK (né en 1955) Epitaphe, 1986 Tirage argentique. Signé, da
      Jun. 26, 2018

      Stephen Neil SACK (né en 1955) Epitaphe, 1986 Tirage argentique. Signé, da

      Est: €200 - €300

      Stephen Neil SACK (né en 1955) Epitaphe, 1986 Tirage argentique. Signé, daté et numéroté 1/10. Analoge fotoafdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/10. 96 x 88,5 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles