Ewa Sadowska Sold at Auction Prices

b. 1953 -

    • Sadowska, Ewa (geb. 1953),
      Oct. 14, 2023

      Sadowska, Ewa (geb. 1953),

      Sadowska, Ewa (geb. 1953), "Abstrakte Komposition", Mischtechnik auf Papier, signiert unten rechts E. Sadowska, 60 x 40 cm (RA), unter Glas gerahmt

    • Sadowska, Ewa (geb. 1953 Gdingen/Polen)
      Jun. 19, 2021

      Sadowska, Ewa (geb. 1953 Gdingen/Polen)

      Est: €480 - €560

      "LINIE PAPILARNE", so verso betitelt, sign. und dat. 1985. Öl/Lwd., re. u. sign. 100x 110 cm. Leiste.

    • Ewa Sadowska (1953)
      May. 25, 2016

      Ewa Sadowska (1953)

      Est: €700 - €1,000

      'Rosliny' rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1999 olieverf op doek, 120x160 cm