Ni Nyoman Sani Sold at Auction Prices

b. 1975 -

    • Nyoman SANI (1975)
      Sep. 18, 2022

      Nyoman SANI (1975)

      Est: €400 - €600

      Nyoman SANI (1975) Oil on canvas Pose, signed and dated 2009. Olie op doek Pose, gesigneerd en gedateerd 2009.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Ni Nyoman Sani (1975-) 2 schilderijen, doek, elk 58 x 130, Indonesische sch
      Sep. 28, 2021

      Ni Nyoman Sani (1975-) 2 schilderijen, doek, elk 58 x 130, Indonesische sch

      Est: €200 - €300

      Ni Nyoman Sani (1975-) 2 schilderijen, doek, elk 58 x 130, Indonesische schilderijen met voorstelling van Balinese dames en kinderen, beide gesigneerd, gedateerd en geannoteerd r.o. Bali '98

      Veilinghuis Van Spengen
    • Sani, Ni Nyoman
      Aug. 26, 2017

      Sani, Ni Nyoman

      Est: Rp7,000,000 - Rp10,500,000

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) In Love oil on canvas 160 x 130 cm Signed and Framed

      Sidharta Auctioneer
    • Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975)Ladies
      Jul. 24, 2011

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975)Ladies

      Est: Rp8,000,000 - Rp12,000,000

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) Ladies Red 2002 acrylic on canvas 150 x 180 cm

      Sidharta Auctioneer
    • Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) "female
      Apr. 11, 2010

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) "female

      Est: ₹9,000,000 - ₹13,500,000

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) "female flowers" oil on canvas

      Sidharta Auctioneer
    • Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) "Shadow"
      Apr. 11, 2010

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) "Shadow"

      Est: ₹9,000,000 - ₹13,500,000

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) "Shadow" 2002 oil on canvas signed and dated (lower right):"Nyoman Sani 2002"

      Sidharta Auctioneer
    • Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) Look at My
      May. 10, 2009

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) Look at My

      Est: ₹12,000,000 - ₹18,000,000

      Sani, Ni Nyoman (b. Sanur, Bali, 1975) Look at My Shoes 2008 acrylic on canvas 200 x 200 cm signed and dated (lower right):"Nyoman Sani '08"

      Sidharta Auctioneer