Rik Schaepherders Sold at Auction Prices

    • R.K. "Rik" Schaepherders (Brugge 1862 - 1948 - Mechelen), View in a city, possibly Brugge.
      Jun. 08, 2021

      R.K. "Rik" Schaepherders (Brugge 1862 - 1948 - Mechelen), View in a city, possibly Brugge.

      Est: €30 - €50

      Signed (lower right), oil on panel, measurements: 23 x 27 cm. Estimate: € 30 - € 50.

      Goudwisselkantoor Veilingen
    • RIK SCHAEPHERDERS (1862-1949) In één kader gevatte reeks van
      Oct. 15, 2019

      RIK SCHAEPHERDERS (1862-1949) In één kader gevatte reeks van

      Est: €600 - €800

      RIK SCHAEPHERDERS (1862-1949) In één kader gevatte reeks van negen paneeltjes beschilderd in olieverf op paneel (18.5 x 23 cm elk) met landschapjes. Alle gemonogrammeerd 'R.S'. 89.5 x 104 cm RIK SCHAEPHERDERS (1862-1949) Série de neuf petits panneaux (18.5 x 23 cm chacun) peints à l'huile sur panneau de paysages. Tous monogrammés 'R.S.'. Présentés dans un seul cadre. 89.5 x 104 cm RIK SCHAEPHERDERS (1862-1949) Nine panels painted in oil on panel (18.5 x 23 cm) with landscapes, fitted in one frame. All with monogram 'R.S.'. 89.5 x 104 cm

    • SCHAEPHERDERS, Rik (1862-1949), ''Brücke'', Öl/Malplatte, 28 x 36, unten re
      Sep. 19, 2015

      SCHAEPHERDERS, Rik (1862-1949), ''Brücke'', Öl/Malplatte, 28 x 36, unten re

      Est: - €200

      SCHAEPHERDERS, Rik (1862-1949), ''Brücke'', Öl/Malplatte, 28 x 36, unten rechts signiert, R.

      Auktionshaus von Zengen