Lydia van Schagen Sold at Auction Prices

b. 1905 - d. 1996

    • Lydia van Schagen (1905-1996) Still life
      May. 07, 2024

      Lydia van Schagen (1905-1996) Still life

      Est: €300 - €400

      Lydia van Schagen (1905-1996) Still life with skull, signed l.l., oil and fabric on panel, 70 x 85 cm -scratch-

      Veilinghuis Van Spengen
      Feb. 27, 2024

      Est: €400 - €600

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lydia van Schagen (1905-1996) collage met gouache en textiel, 40,5 x 53, St
      Sep. 28, 2021

      Lydia van Schagen (1905-1996) collage met gouache en textiel, 40,5 x 53, St

      Est: €75 - €150

      Lydia van Schagen (1905-1996) collage met gouache en textiel, 40,5 x 53, Stilleven met bloemen en fruit, gesigneerd met initialen l.b.

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lydia van Schagen (1905-1996) board, 49 x 64, Stilleven met peren en citroe
      Sep. 28, 2021

      Lydia van Schagen (1905-1996) board, 49 x 64, Stilleven met peren en citroe

      Est: €100 - €200

      Lydia van Schagen (1905-1996) board, 49 x 64, Stilleven met peren en citroen, gesigneerd met initialen r.o.

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lydia van Schagen (1905-1996) doek, 70 x 90, Stilleven met mand en fles, ge
      Sep. 28, 2021

      Lydia van Schagen (1905-1996) doek, 70 x 90, Stilleven met mand en fles, ge

      Est: €200 - €400

      Lydia van Schagen (1905-1996) doek, 70 x 90, Stilleven met mand en fles, gesigneerd r.o. en op verso

      Veilinghuis Van Spengen
    • 3D painting with collage element
      Dec. 02, 2019

      3D painting with collage element

      Est: €500 - €700

      - SCHAGEN, Lydia van (Dutch 1905 - 1996). Still life with skull. Oil on canvas and collage with painted piece of cloth, signed 'Lydia van Schagen' (lower left); framed in the original frame. Two thin scratches centre left, paint drop upper right, else in good condition.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Lydia van Schagen (1905-1996) Bewoner RSH 1986-1996
      Oct. 18, 2017

      Lydia van Schagen (1905-1996) Bewoner RSH 1986-1996

      Est: €300 - €400

      Lydia van Schagen (1905-1996) Bewoner RSH 1986-1996 Stilleven met sinaasappels linksonder get. olie op doek, 79x49 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.

    • Lydia van Schagen (1905-1996) Bewoner RSH 1986 - 1996
      Oct. 18, 2017

      Lydia van Schagen (1905-1996) Bewoner RSH 1986 - 1996

      Est: €200 - €300

      Lydia van Schagen (1905-1996) Bewoner RSH 1986 - 1996 Stilleven met oliekannen en schalen rechtsonder get. olieverf op doek, 79x89 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.