Joseph Friedr. August Schall Sold at Auction Prices

Miniature painter, Lithographer, copperplate engraver

  • SCHALL JOSEPH FRIEDRICH AUGUST (1785 - 1867)
    Dec. 18, 2012

    SCHALL JOSEPH FRIEDRICH AUGUST (1785 - 1867)

    SCHALL JOSEPH FRIEDRICH AUGUST (1785 - 1867) antieke, ovale miniatuur met een fijngeschilderd liefelijk thema : 'Amor en meisje bij rozenstruik' - 7,5 x 5,5 - met mooi negentiende-eeuws kadertje in koper met Charles X-ornamentiek getekend/toegeschreven antique oval miniature with its frame in brass - signed

    DVC
  • Attribué à Joseph Friedrich August SCHALL
    Oct. 19, 2012

    Attribué à Joseph Friedrich August SCHALL

    Est: €300 - €400

    Attribué à Joseph Friedrich August SCHALL (1785-1867) Portrait d'une musicienne Aquarelle. Signée. 20 x 15,2 cm ovale

    Beaussant-Lefevre
    Dec. 02, 2011

    Est: €500 - €800

    Beaussant-Lefevre
  • Schall, Joseph Friedrich August: (1785 Glatz -
    Sep. 27, 2008

    Schall, Joseph Friedrich August: (1785 Glatz -

    Est: €450 -

    Schall, Joseph Friedrich August: (1785 Glatz - Breslau 1867). Bildnis einer Frau mit schwarzem lockigem Haar im weißen Kleid und roten Umhang. Brustbild im Oval, leicht nach rechts gewendet. Gouache auf Elfenbein, dat. 1808. 5,3 x 4,5 cm. Links am Rand sign. "Schall 1808". Mit Pp.-Rückwa: