Taco Jan Scheltema Sold at Auction Prices

    • Taco Jan Scheltema (1831-1867) - Zelfportret van de kunstenaar
      Feb. 28, 2024

      Taco Jan Scheltema (1831-1867) - Zelfportret van de kunstenaar

      Est: €400 - €600

      Taco Jan Scheltema (1831-1867) Zelfportret van de kunstenaar gesigneerd 'Taco Scheltema ft' (rechtsonder) olieverf op papier geplakt op paneel 24x19 cm (met lijst: 38x32 cm) Conditie: krassen, retouches, verder goed

    • Taco Jan Scheltema (Dutch, 1831-1867)
      Jun. 13, 2006

      Taco Jan Scheltema (Dutch, 1831-1867)

      Est: €1,500 - €2,000

      Portrait of a lady signed and dated 'T. Scheltema. 1856' (centre left) oil on canvas, oval 126 x 103 cm