Jan Schenk Sold at Auction Prices

copperplate engraver, Etcher

    • VAN DER HORST, Tileman & POLLEY, Jacob & SCHENK, Jan
      Oct. 01, 2021

      VAN DER HORST, Tileman & POLLEY, Jacob & SCHENK, Jan

      Est: €600 - €800

      Theatrum machinarum universale; of Keurige verzameling van verscheide grote en zeer fraaie waterwerken, schutsluizen, waterkeringen, ophaal- en draaibruggen. Met hare gronden, opstallen en doorgesnedens 2 delen in 1 vol. grote in-folio (56 x 37 cm), [6] + 14, [4] + 12 pp. Typografische titel in rood en zwart, titelvignet van J. Wandelaar op beide titelpagina's. Geïllustreerd met 55 platen b.t. waarvan 7 uitvouwbaar en genummerd van 1 tot 25 voor het eerste deel en genummerd van 1 tot 24 voor het tweede deel (soms 2 nummers op de uitvouwbare platen) + 6 (De nieuwe duyker sluys tot Lutje Schardam, of anders genaamt den Horn"). Het geheel werd gegraveerd door Jan Schenk. Fris onafgesneden exemplaar in gekleurde half schaapslederen band (lichte gebruikssporen) Ref. Bierens de Haan 4836

      Auctions Van de Wiele