Pierre Hubert Schoenmakers Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor, Mosaizist

  • Pierre Hubert (Piet) Schoenmakers Roermond 1919 -
    Sep. 07, 2009

    Pierre Hubert (Piet) Schoenmakers Roermond 1919 -

    Est: €800 - €1,200

    Pierre Hubert (Piet) Schoenmakers Roermond 1919 - 2009 Staatsmijnen in Limburg Gesigneerd l.o. Olieverf op paneel, 48 x 58 cm. NB: Schoenmakers begon zijn opleiding aan de Teekenschool te Roermond, welke werd opgericht door de bekende bouwmeester Pierre Cuypers (Roermond 1827 - 1921). In 1936 behaalde hij zijn akte LO-tekenen en kreeg van de gemeente een studiebeurs vanwege zijn uitzonderlijke prestaties als beste leerling van de school.

    AAG Auctioneers