Piet Schoenmakers Sold at Auction Prices

b. 1919 - d. 2009

    • Piet Schoenmakers, Abstract
      Jan. 06, 2022

      Piet Schoenmakers, Abstract

      Peter Shoemakers. 1919 - 2009. Abstract composition. Oil paint on panel. Dimensions: H 40 x W 43 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Piet Schoenmakers (1919-2009)
      Jun. 29, 2016

      Piet Schoenmakers (1919-2009)

      Est: €200 - €300

      'Kabelarium', op sokkel gedateerd '89, gelakt staal en kabels, hoogte 2m. Herkomst: Royal Imtech N.V.

      Jun. 20, 2013

      Piet Schoenmakers (1919-2009)

      Est: €100 - €200

      Piet Schoenmakers (1919-2009) 'Beweeglijk' [1] board, gesign. r.b., '89, 60 x 70 cm. Schoenmakers, Piet

      De Zwaan
    • Piet Schoenmakers (1919), chamotte klei sculptuur,
      Mar. 19, 2012

      Piet Schoenmakers (1919), chamotte klei sculptuur,

      Est: €220 - €450

      Piet Schoenmakers (1919), chamotte klei sculptuur, Beeselse draak, Een van de kruiswegstaties, afm. 36 x 27 cm.

      Venduehuis Dickhaut Maastricht