Jan Schouten Sold at Auction Prices

Painter, Wall painter

      • H. JAN SCHOUTEN (1907-1987)
        Jul. 05, 2022

        H. JAN SCHOUTEN (1907-1987)

        Est: €100 - €150

        H. Jan Schouten (1907-1987) Portrait of Christ with crown of thorns, panel 50x40 cm, in oak frame 66x56 cm in total

        Derksen Veilingbedrijf
      • H. Jan Schouten (1906-1987)
        Dec. 14, 2016

        H. Jan Schouten (1906-1987)

        Est: €150 - €200

        H. Jan Schouten (1906-1987) 'Flessen' rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1984 olieverf op doek, 50x44 cm