Cornelis Schrikker Sold at Auction Prices

Sculptor, b. 1898 - d. 1993

    • Schrikker, Kees (Dutch 1898-1993)
      Oct. 30, 2023

      Schrikker, Kees (Dutch 1898-1993)

      Est: €250 - €350

      Schrikker, Kees (Dutch 1898-1993) Masker van een mannenkop 1952 terracotta h 23,5 cm x 18,5 cm x 10 cm ges. achterzijde Laren 1952

      Zuydwal Veilingen
    • Kees Schrikker (1898-1993) Bewoner RSH 1984-1994
      Oct. 18, 2017

      Kees Schrikker (1898-1993) Bewoner RSH 1984-1994

      Est: €200 - €300

      Kees Schrikker (1898-1993) Bewoner RSH 1984-1994 Vrouwenbuste polychroom terracotta beeld, H.45 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.