Hendrik Gerrit van Schuppen Sold at Auction Prices

  • Hein van Schuppen (1894-1977)
    May. 20, 2014

    Hein van Schuppen (1894-1977)

    Est: €150 - €200

    Hein van Schuppen (1894-1977) Een portret van een vrouw met opgeheven arm. Gesigneerd l.o. verso etiket en gedateerd 1942. Doek 49 x 39 cm.

    Vendu Rotterdam
    May. 20, 2014

    Hein van Schuppen (1894-1977)

    Est: €100 - €200

    Hein van Schuppen (1894-1977) Een portret van een man met hoed en sigaar. Doek 28,5 x 22,5 cm.

    Vendu Rotterdam