Maximilián Schurmann Sold at Auction Prices

    • Maximilián Schurmann (1890-1960)
      Dec. 08, 2018

      Maximilián Schurmann (1890-1960)

      RIVER LANDSCAPE Oil on canvas, 57x71 cm, signed lower right "Max Schurmann". Framed. Condition B. Restored, tiny damages of canvas. Maximilián Schurmann (1890-1960) KRAJINA U ŘEKY Olej na plátně, 57x71 cm, sign. vpravo dole "Max Schurmann". Rámováno. Stav B. Restaurováno, drobná poškození plátna. Maximilián Schurmann - narodil se ve Štvrtku na Ostrově, zemřel v Bratislavě. V letech 1907-1914 studoval na Akademii ve Vídni a dále na Akademii Julien v Paříži. V letech 1920-1928 pracoval v Paříži. Vedl soukromou malířskou školu v Nitře a později také v Bratislavě. Maximilian Schurmann (1890-1960) LANDSCHAFT AM FLUSS Öl auf Leinwand, 57x71 cm, signiert rechts unten "Max Schurmann". Gerahmt. Zustand B. Restauriert, Leinwand stellenweise leicht beschädigt.

      Auction House Zezula
      Apr. 08, 2017

      SUMMER LANDSCAPE. Oil on canvas, 60x50 cm, signed lower left „Max Schurmann“. Framed. Condition A. LETNÍ KRAJINA. Olej na plátně, 60x50 cm, sign. vlevo dole „Max Schurmann“. Rámováno. Stav A.  SOMMERLANDSCHAFT. Öl auf Leinwand, 60x50 cm, sign. links unten „Max Schurmann“. Gerahmt. Zustand A.

      Auction House Zezula