Geo Sempels Sold at Auction Prices

Plastic Art, b. 1926 - d. 1990

    • Geo SEMPELS (1926-1990), oil on paper Untitled, 1968
      Feb. 19, 2024

      Geo SEMPELS (1926-1990), oil on paper Untitled, 1968

      Est: €150 - €300

      Geo SEMPELS (1926-1990), oil on paper Untitled, 1968 Geo SEMPELS (1926-1990), olie op papier Zonder titel, 1968

      Maison Jules Veilinghuis
    • Geo SEMPELS (1926-1990)
      Feb. 27, 2022

      Geo SEMPELS (1926-1990)

      Est: €150 - €250

      Geo SEMPELS (1926-1990) Composition. Oil on hardboard, signed. Compositie. Olie op hardboard, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • GEO SEMPELS (1926-1990)
      Apr. 21, 2021

      GEO SEMPELS (1926-1990)

      Est: €500 - €600

      'Compositie (MA9)' (1960) Panel. Signed 'Geo Sempels'. Description FR Compositie MA9, 1960. Panneau. Signé 'Geo Sempels'. Beschrijving NL Compositie MA9, 1960. Paneel. Getekend 'Geo Sempels'.

    • GEO SEMPELS (1926-1990)
      Apr. 21, 2021

      GEO SEMPELS (1926-1990)

      Est: €600 - €800

      Varied lot of three abstracts from the 1960s. Two on panel, one on canvas. Signed 'Geo Sempels'. One dated 1968 and titled 'L.B2'. Description FR Lot varié de trois oeuvres des années '60. Deux sur panneau, une sur toile. Signée 'Geo Sempels'. Une datée 1968 et titrée 'L.B2'. Beschrijving NL Gevarieerd lot van drie werken uit de jaren '60. Twee op paneel, één op doek. Getekend 'Geo Sempels'. Eén gedateerd 1968 en getiteld 'L.B2'.

    • Geo Sempels (1926-1990)
      Jan. 30, 2021

      Geo Sempels (1926-1990)

      Est: €150 - €200

      Geo Sempels (1926-1990) Oil on canvas Composition signed and dated 1960 Olieverf op doek Compositie gesigneerd en gedateerd 1960

      Maison Jules Veilinghuis
    • Geo Sempels (1926-1990)
      Jan. 30, 2021

      Geo Sempels (1926-1990)

      Est: €100 - €200

      Geo Sempels (1926-1990) oil on panel Composition signed on the reverse and dated 1961 olieverf op paneel Compositie verso gesigneerd en gedateerd 1961

      Maison Jules Veilinghuis
    • Geo Sempels (1926-1990) - Sans titre. - Encre sur papier. - Signée en bas à droite. - In
      Jan. 27, 2021

      Geo Sempels (1926-1990) - Sans titre. - Encre sur papier. - Signée en bas à droite. - In

      Est: €100 - €150

      Geo Sempels (1926-1990) Sans titre. Encre sur papier. Signée en bas à droite. Inkt op papier. Rechts onderaan gesigneerd. 69 x 58 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • Geo SEMPELS (1926-1990)
      Jun. 28, 2020

      Geo SEMPELS (1926-1990)

      Est: €1,600 - €1,800

      Oil on canvas Composition 1972

      Maison Jules Veilinghuis
    • SEMPELS GEO
      May. 21, 2020

      SEMPELS GEO

      Est: €300 - €450

      'Bruin'. Huile sur toile. Signé et daté 1958 au dos. 90.5 x 60,5 cm.

      Galerie Athena
    • GEO SEMPELS (1926-1990) Het land Nod, 1977. Doek. Getek
      Oct. 15, 2019

      GEO SEMPELS (1926-1990) Het land Nod, 1977. Doek. Getek

      Est: €500 - €600

      GEO SEMPELS (1926-1990) Het land Nod, 1977. Doek. Getekend 'Geo Sempels'. Bijgevoegd: P. Berckx, Geo Sempels, Tielt, 1988, 192 p. 135 x 175 cm (157 x 197 cm) Lit.: P. Berckx, Geo Sempels, Tielt, 1988, p. 78, ill. GEO SEMPELS (1926-1990) Le pays Nod, 1977. Toile. Signée 'Geo Sempels'. On y joint: P. Berckx, Geo Sempels, Tielt, 1988, 192 p. 135 x 175 cm (157 x 197 cm) Lit.: P. Berckx, Geo Sempels, Tielt, 1988, p. 78, ill. GEO SEMPELS (1926-1990) The land of Nod, 1977. Canvas. Signed 'Geo Sempels'. Together with: P.Berckx, Geo Sempels, Tielt, 1988, 192 p. 135 x 175 cm (157 x 197 cm) Lit.: P. Berckx, Geo Sempels, Tielt, 1988, p. 78, ill.

    • GEO SEMPELS (1926-1990) 'Compositie (MA9)' (1960) Paneel. Getekend 'Geo Sempels'. 90 x 121
      Oct. 09, 2018

      GEO SEMPELS (1926-1990) 'Compositie (MA9)' (1960) Paneel. Getekend 'Geo Sempels'. 90 x 121

      Est: €600 - €800

      GEO SEMPELS (1926-1990) 'Compositie (MA9)' (1960) Panel. Signed 'Geo Sempels'. 90 x 121

    • oil on canvas - signed
      Apr. 03, 2017

      oil on canvas - signed

      Est: €900 - €1,200

      oil on canvas - signed SEMPELS GEO (1926 - 1990) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 110 x 120 getekend

      DVC
    • 2 prints - signed
      Feb. 20, 2017

      2 prints - signed

      Est: €20 - €40

      SEMPELS GEO (1926 - 1990) twee grafische werken genummerd 15/16 en 13/16: "Abstracte composities" getekend

      DVC
    • GEO SEMPELS (1926 - 1990) Abstracte compositie.
      Mar. 27, 2013

      GEO SEMPELS (1926 - 1990) Abstracte compositie.

      Est: €150 - €200

      GEO SEMPELS (1926 - 1990) Abstracte compositie. Gouache. Getekend 'Geo Sempels'. In kader. Afmetingen : 395 x 295 mm

      Mar. 27, 2013

      Est: €150 - €200

    • Géo Sempels (1926-1990). Dimensions: 0m55 x 0m40
      Feb. 26, 2013

      Géo Sempels (1926-1990). Dimensions: 0m55 x 0m40

      Est: €250 - €350

      Galerie Moderne
    • Sempels Geo (1926-1990) Composition (MA9) (1960)
      Mar. 10, 2012

      Sempels Geo (1926-1990) Composition (MA9) (1960)

      Est: €1,000 - €1,500

      Sempels Geo (1926-1990) Composition (MA9) (1960) Dimensions 90 x 121 cm Medium : Oil painting and matter on panel Signature/Inscription : Sig. Authors School: Belgium Notes: Artist label on the reverse

      De Vuyst
    • Géo Sempels (1926-1990) École américaine Huile sur
      Oct. 06, 2008

      Géo Sempels (1926-1990) École américaine Huile sur

      Est: €400 - €600

      Géo Sempels (1926-1990) École américaine Huile sur toile marouflée sur panneau: Composition. Signée: Sempels Géo, contresignée. Dimensions : 70 x 37

      Horta