Doho Sendjojo Sold at Auction Prices

b. 1940 -

    • Doho Sendjojo (1940)
      May. 25, 2016

      Doho Sendjojo (1940)

      Est: €500 - €700

      Balinees met kemphaan linksonder get. en gedateerd Bali '73. In dorso etiket: Sanur, 12/10 - '73 olieverf op doek, 58x42 cm