Jakob Christian Seng Sold at Auction Prices

Painter, Etcher

      • 2 werken, Boeren in interieur met vioolspelende jongen, gesigneerd op velle
        Oct. 01, 2024

        2 werken, Boeren in interieur met vioolspelende jongen, gesigneerd op velle

        Est: €800 - €1,200

        2 werken, Boeren in interieur met vioolspelende jongen, gesigneerd op velletje papier onder de tafel 'J.C. Seng', mogelijk vervaardigd door Jakob Christian Seng (1727-1796), gouache en/of tempera, 22 x 17 cm; en nog een werk van dezefde hand, Gezelschap met kolenbrander in interieur, 22 x 17 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Jakob Christian Seng, 1727 – 1796
        Dec. 07, 2023

        Jakob Christian Seng, 1727 – 1796

        Est: €1,600 - €1,800

        GemäldepaarREITERSCHLACHTEN Öl auf Holz. Je 11,7 x 15,7 cm. Eines links unten, das andere rechts unten signiert „J. C. Seng.“ In breiten vergoldeten Rahmen. (13802415) (18)

      • Jakob Christian (Christoph) Seng Belagerung und Reitergefecht (Pendants)
        Jul. 07, 2021

        Jakob Christian (Christoph) Seng Belagerung und Reitergefecht (Pendants)

        Est: €1,500 - €3,000

        Jakob Christian (Christoph) Seng Siege and cavalry battle (counterparts) oil on canvas each 30.5 x 39 cm signed on the lower right resp. left: J. C. Seng. / fecit resp. I. C. Seng. / fecit private collection, Austria

        Im Kinsky
      • Seng (Jakob Christian, 1727-1796) Cavalry Skirmish, gouache on vellum, [18th century].
        Dec. 14, 2017

        Seng (Jakob Christian, 1727-1796) Cavalry Skirmish, gouache on vellum, [18th century].

        Est: £80 - £120

        Seng (Jakob Christian, 1727-1796) Cavalry Skirmish, gouache on vellum, with ruled framing lines, 75 x 100 mm. (3 x 3 7/8 in), under glass, minor surface dirt, [18th century].

        Forum Auctions - UK
      • JAKOB CHRISTIAN SENG, Nürnberg 1727-1796 Nürnberg, Gegenstücke: Reiterschlachten
        Nov. 26, 2014

        JAKOB CHRISTIAN SENG, Nürnberg 1727-1796 Nürnberg, Gegenstücke: Reiterschlachten

        Est: CHF3,000 - CHF4,000

        JAKOB CHRISTIAN SENG, Nürnberg 1727-1796 Nürnberg, Gegenstücke: Reiterschlachten, Eines davon unten rechts signiert "J. C. Seng", das andere unten links signiert "J. C. Seng"., Öl auf Kupfer, je 11,5 x 15,4 cm,

      • Gegenstücke: Reiterschlachten
        Jun. 18, 2014

        Gegenstücke: Reiterschlachten

        Est: CHF4,500 - CHF6,000

        JAKOB CHRISTIAN SENG Nürnberg 1727-1796 Nürnberg Gegenstücke: Reiterschlachten Eines davon unten rechts signiert "J. C. Seng", das andere unten links signiert "J. C. Seng". Öl auf Kupfer, je 11,5 x 15,4 cm