Zdenek Seydl Sold at Auction Prices

Illustrator, Painter

    • Druckgraphik, 20. Jh. – Sammlung Jan Rhebergen
      Sep. 21, 2021

      Druckgraphik, 20. Jh. – Sammlung Jan Rhebergen

      Est: €800 - €1,200

      Druckgraphik, 20. Jh. – Sammlung Jan Rhebergen (1915-2002). 128 fast ausschließlich originalgraph. Blätter, häufig mit Bleistift signiert, tls. datiert, auch num. Drucke aus kleiner Auflage, ca. 4,4:6 bis 19:12,7 cm (Bildformat). – Abbildungen: Dusan Janousek (1928-1996); Karel Oberthor (1921-1996); Zdenek Seydl (1916-1978). Werke weiterer Künstler im vorliegenden Konvolut, u. a. M. R. Baeyens, J. Battermann, V. Cinybulk, P. Hampl, B. Knobloch, V. Krizek, M. Lesafová-Roubiková, J. Lukavsky, M. Matous, F. Peterka, I. Rumansky, L. Rusek, L. Strik, V. Suchanek, R. Svab, J. Weiser, J. Zoha.

      Schneider-Henn
    • Zdeněk Seydl (1916–1978)
      Jun. 20, 2015

      Zdeněk Seydl (1916–1978)

      Est: Kč125 - Kč250

      IN MEMORIAM AND PF 1973. In memoriam Josef Voseček and three PF ‘pé. ef. 1973’, among them e.g. ‘skřítek z Kerkonoš’. Four lithographies on paper, 195x90 mm, signed in pencil or in marker ‘seydl’. Zdeněk Seydl (1916–1978) Zdeněk Seydl (1916–1978) IN MEMORIAM A PF 1973. In memoriam Josef Voseček a trojice „pé. ef. 1973“, mezi nimi např. „skřítek z Kerkonoš“. Čtveřice litografií na papíře, 195x90 mm, sign. tužkou nebo fixem „seydl“.

      Auction House Zezula
    • Zdeněk Seydl  (1916-1978)  IN MEMORIAM A
      Nov. 09, 2013

      Zdeněk Seydl  (1916-1978)  IN MEMORIAM A

      Est: Kč250 - Kč500

      Zdeněk Seydl  (1916-1978)  IN MEMORIAM A TROJICE PF 1973. In memoriam Josef Voseček a trojice „pé. ef. 1973", mezi nimi např. „skřítek z Kerkonoš". Čtveřice litografií na papíře, 195x90 mm, sign. tužkou nebo fixem „seydl". Zdeněk Seydl  (1916-1978)  IN MEMORIAM A TROJICE PF 1973. In memoriam Josef Voseček a trojice „pé. ef. 1973", mezi nimi např. „skřítek z Kerkonoš". Čtveřice litografií na papíře, 195x90 mm, sign. tužkou nebo fixem „seydl". Zdeněk Seydl  (1916-1978)  IN MEMORIAM A TROJICE PF 1973. In memoriam Josef Voseček a trojice „pé. ef. 1973", mezi nimi např. „skřítek z Kerkonoš". Čtveřice litografií na papíře, 195x90 mm, sign. tužkou nebo fixem „seydl".

      Auction House Zezula