Torsten Slama Sold at Auction Prices

b. 1967 -

    • Torsten Slama (1967-2023)
      Oct. 08, 2024

      Torsten Slama (1967-2023)

      Est: €400 - €600

      Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 'TORSTEN SLAMA 2004' (verso), potlood en kleurpotlood op papier, 59x42 cm (met lijst: 84,5x67 cm), 392 C6BRZgeen taxatie,

    • Slama Torsten, 1967, Untitled
      Nov. 24, 2020

      Slama Torsten, 1967, Untitled

      Est: CHF500 - CHF800

      (Frame).

      Germann Auction House Ltd
    • TORSTEN SLAMA (né en 1967) Iron-Horse, 2003 Mine de plomb et crayon de co
      Dec. 02, 2018

      TORSTEN SLAMA (né en 1967) Iron-Horse, 2003 Mine de plomb et crayon de co

      Est: €1,000 - €1,500

      TORSTEN SLAMA (né en 1967) Iron-Horse, 2003 Mine de plomb et crayon de couleur sur papier. Loodpotlood en kleurpotlood op papier. 41, 6 x 59 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles