Bart Slangen Sold at Auction Prices

b. 1969 -

    • BART SLANGEN (°1969)…
      Mar. 11, 2020

      BART SLANGEN (°1969)…

      Est: €100 - €150

      BART SLANGEN (°1969) Bull-terriër. Gemengde techniek op papier. Beide getekend en gedateerd 'Slangen '91', en genummerd 3/3 & 1/6. In kader. 460 x 360 mm (x 2) (765 x 580 mm (x 2)) French Description BART SLANGEN (°1969) Bull-terriër. Technique mixte. Un lot de deux. Signés et datés 'Slangen '91', et numérotés 3/3 & 1/6. Encadrés. 460 x 360 mm (x 2) (765 x 580 mm (x 2))BART SLANGEN (°1969) Bull terrier. Mixed media on paper. Both signed and dated 'Slangen '91'. Numbered 3/3 & 1/6. Framed. 460 x 360 mm (x 2) (765 x 580 mm (x 2))