Frantisek Srp Sold at Auction Prices

    • Frantisek Srp (Czech 1895 - 1943)
      May. 21, 2020

      Frantisek Srp (Czech 1895 - 1943)

      Est: $100 - $300

      'Standing Women'. Pen and ink on paper. Signed and dated 1927 bottom right. 11 7/8 x 13 1/4 in.

      Vallot Auctioneers
    • František Srp (1895-1943)
      Apr. 14, 2018

      František Srp (1895-1943)

      Est: Kč7,000 - Kč14,000

      František Srp (1895-1943) PORTRÉT DÍVKY1929Olej na plátně, 56x47 cm, sign. a dat. vpravo dole „Fr. Srp 1929“. Na zadní straně věnování „Marušce Štěpánkové k Vánocům 1929 F. Srp“. Rámováno.Stav A/B.František Srp – malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista. Studoval na pražské akademii u M. Pirnera a na uměleckoprůmyslové škole u E. Dítěte a F. Kysely. František Srp (1895-1943) PORTRAIT OF A GIRL1929Oil on canvas, 56x47 cm, signed and dated lower right „Fr. Srp 1929“. Dedication on the reverse „Marušce Štěpánkové k Vánocům 1929 F. Srp“. Framed.Condition A/B. František Srp (1895-1943) MÄDCHENBILDNIS1929Öl auf Leinwand, 56x47 cm, signiert und datiert rechts unten „Fr. Srp 1929“. Verso Widmung: „Für Maruška Štěpánková zum Weihnachten 1929 F. Srp“. Gerahmt.Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • SRP Frantisek (5. 7. 1895 Velen v Cechach - 25.
      Sep. 22, 2007

      SRP Frantisek (5. 7. 1895 Velen v Cechach - 25.

      Est: - Kč10,000

      SRP Frantisek (5. 7. 1895 Velen v Cechach - 25. 11. 1943 Bucovice, CECHY) Zatisi s bramborikem Olej na platne, 47 x 60 cm, ramovano, datovano 1926, signovano vlevo nahore. Malir a grafik, zak prazske Akademie u prof. M. Pirnera a E. Ditete a F. Kysely na UPS v Praze. Je krajinarem, figuralistou i portretistou. Jeho celozivotni naplni bylo zachytit spolecenskou atmosferu a prezentovat prirodu v cele jeji velikosti. Autor viz T 2/478.

      European Arts