Gerard Johan Staller Sold at Auction Prices

Painter, Etcher, Lithographer, Water colorist

      • Gerard Johan Staller (1880-1956) De barmhartige Samaritaan, gesigneerd r.o.
        Oct. 01, 2024

        Gerard Johan Staller (1880-1956) De barmhartige Samaritaan, gesigneerd r.o.

        Est: €150 - €200

        Gerard Johan Staller (1880-1956) De barmhartige Samaritaan, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 93 x 78 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) The goo
        May. 07, 2024

        Gerard Johan Staller (1880-1956) The goo

        Est: €400 - €600

        Gerard Johan Staller (1880-1956) The good Samaritan, signed l.r., oil on canvas, 93 x 78 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) - Marktstraat in Algiers met figuren
        Feb. 28, 2024

        Gerard Johan Staller (1880-1956) - Marktstraat in Algiers met figuren

        Est: €700 - €1,000

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Marktstraat in Algiers met figuren gesigneerd gedateerd en geannoteerd 'G.J. Staller/Algiers 1927.' (linksonder) aquarel op papier 98x67 cm (met lijst: 116x85 cm) Conditie: goed

        Feb. 27, 2024

        Est: €200 - €300

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 tekeningen, Militair met paard, gesigneerd r.o., 29,4 x 42,5 cm; Man met 6 paarden op de manege, gesigneerd r.o., 29,4 x 42,5 cm; Schets van een paard en een koppel, gesigneerd l.o., 29,4 x 42,5 cm -zonder lijst-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Staller, G.J. (Dutch 1880-1956)
        Oct. 30, 2023

        Staller, G.J. (Dutch 1880-1956)

        Est: €600 - €1,000

        Staller, G.J. (Dutch 1880-1956) Paardentram Brussel, Place de Boursse Bruxelles olie op paneel 19 x 58 cm ges. l.o. en r.o. Place de Boursse Bruxelles

        Zuydwal Veilingen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956): 'Markt', oil on panel
        Aug. 31, 2023

        Gerard Johan Staller (1880-1956): 'Markt', oil on panel

        Est: €600 - €1,200

        Work: 25,2 x 18 cm Frame: 33,8 x 26,2 cm

        Coronari Auctions
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 studietekeningen, Vrouwelijke modelstudi
        Jun. 27, 2023

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 studietekeningen, Vrouwelijke modelstudi

        Est: €200 - €300

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 studietekeningen, Vrouwelijke modelstudie, gesigneerd r.o., 48 x 44 cm -scheur-; Liggend naakt ter halve lengte, gesigneerd r.b., 35 x 58,5 cm; Zittend naakt op de rug gezien, gesigneerd l.o., 51 x 40,5 cm -zonder lijst-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Studie van een bok, gesigneerd midden onde
        Jun. 27, 2023

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Studie van een bok, gesigneerd midden onde

        Est: €100 - €150

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Studie van een bok, gesigneerd midden onder, krijttekening, 45 x 61 cm -scheur rechts midden- -zonder lijst-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 studietekeningen van apen, elk gesigneer
        Jun. 27, 2023

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 studietekeningen van apen, elk gesigneer

        Est: €300 - €400

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 studietekeningen van apen, elk gesigneerd en één gedateerd 1917, afmetingen 55 x 44,5 cm; 60 x 46,5 cm; 60 x 46,5 cm -zonder lijst-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 tekeningen, Militair met paard, gesignee
        Jun. 27, 2023

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 tekeningen, Militair met paard, gesignee

        Est: €300 - €400

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880 - 1956) "Model studie" - zelfportret?
        Jun. 19, 2023

        Gerard Johan Staller (1880 - 1956) "Model studie" - zelfportret?

        Est: €200 - €300

        Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso getiteld - enig verfverlies r.o. B- 51 x 40.5 cm / 58 x 48 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Gerard J. Staller 1880-1956 Landscape Oil Painting
        May. 31, 2023

        Gerard J. Staller 1880-1956 Landscape Oil Painting

        Est: $100 - $1,000

        Gerard Johan Staller (Dutch, 1880-1956). An original oil painting on found object board. Titled, "Place de la Bource" ("Market Square"). A figural city landscape painted in the Impressionist style, depicting the Bourse of Antwerp, with a profusion of human figures, horses, trolley wagons, architectural elements, and other forms. Artist signature to lower left, with title to lower right. Vintage French language Belgian gallery label fragment and additional newer label with artist name, both affixed to verso. Presented in a custom carved wood frame with heavy gilding. Work Size: 7.5 x 22.5 in. Dimensions: 12.25 X 27.25 X 1.5 in. Condition: Good overall condition having mild to moderate age related surface wear. Frame having storage wear to edges and corners. Estate fresh to the market. Shipping: Hill Auction Gallery does not offer in-house shipping for this item. Gallery will refer third party shippers for all domestic and international buyers. Purchaser pick up available upon request. Got something to sell? Contact us at HillAuctionGallery.com

        Hill Auction Gallery
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te P
        Apr. 25, 2023

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te P

        Est: €200 - €400

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te Parijs, niet gesigneerd, pastel op papier, 20,5 x 29,5 cm-Herkomst: Familie van de Kunstenaar; Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede, 2011; daarna in het bezit van een Adellijke familie- -Met kopie taxatierapport Simonis & Buunk, Ede-

        Veilinghuis Van Spengen
        Mar. 20, 2023

        Est: €350 - €450

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 werken op papier, 'Mandril', gesigneerd en gedateerd r.o. 1902, k
        Feb. 28, 2023

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 werken op papier, 'Mandril', gesigneerd en gedateerd r.o. 1902, k

        Est: €200 - €300

        Gerard Johan Staller (1880-1956) 3 werken op papier, 'Mandril', gesigneerd en gedateerd r.o. 1902, krijttekening, 51 x 35,5 cm, en twee schtesbladen met studies van apen, elk gesigneerd, elk 60 x 46 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880 - 1956) Netherlands
        Jan. 12, 2023

        Gerard Johan Staller (1880 - 1956) Netherlands

        Est: $1,500 - $2,000

        Gerard Johan Staller (1880 - 1956) Netherlands ,Oil on Canvas , Signed , measures 8" x 6" , w/frame 12" x 8.5"

        Cutler Bay Auctions
      • schilderijen; Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te Parijs, niet gesign
        Dec. 13, 2022

        schilderijen; Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te Parijs, niet gesign

        Est: €500 - €700

        schilderijen; Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te Parijs, niet gesigneerd, pastel op papier, 20,5 x 29,5 cm-Herkomst: Familie van de Kunstenaar; Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede, 2011; daarna in het bezit van een Adellijke familie- -Met kopie taxatierapport Simonis & Buunk, Ede-

        Veilinghuis Van Spengen
      • George Holloway (20th Century) American
        Oct. 30, 2022

        George Holloway (20th Century) American

        George Holloway (20th Century) Oil on Canvas, Signed, measures 20" x 24"

        Cutler Bay Auctions
        Oct. 11, 2022

        Cutler Bay Auctions
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Kinderen bouwen een sneeuwpop, gesigneerd en gedateerd l.o. 19
        Oct. 04, 2022

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Kinderen bouwen een sneeuwpop, gesigneerd en gedateerd l.o. 19

        Est: €100 - €150

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Kinderen bouwen een sneeuwpop, gesigneerd en gedateerd l.o. 1945, potloodtekening, 24 x 16 cm -zonder lijst-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Nachtelijke wandeling langs de rivier, gesigneerd r.o., olieve
        Oct. 04, 2022

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Nachtelijke wandeling langs de rivier, gesigneerd r.o., olieve

        Est: €100 - €150

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Nachtelijke wandeling langs de rivier, gesigneerd r.o., olieverf op paneel, 18 x 14 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Amsterdams marktje met figuren, gesigneerd r.o., olieverf op p
        Oct. 04, 2022

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Amsterdams marktje met figuren, gesigneerd r.o., olieverf op p

        Est: €400 - €600

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Amsterdams marktje met figuren, gesigneerd r.o., olieverf op paneel, 23 x 18,5 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • GERARD JOHAN STALLER
        Jul. 04, 2022

        GERARD JOHAN STALLER

        Est: €1,000 - €3,000

        (Amsterdam 1880 - 1956) "Blauwburgwal", Amsterdam Signed and dated 1915 lower right Signed, titled and numbered Nº 2 on the reverse Oil on canvas laid down on panel, 44 x 32.7 cm Please note: condition reports and additional photos are available upon request: info@aagauctioneers.com / +31 (0) 20 30 12 950.

        AAG Auctioneers
      • Staller Gerard Johan
        Jun. 04, 2022

        Staller Gerard Johan

        Est: CHF960 - CHF1,200

        Unten rechts signiert

      • Gerard Johan Staller (Dutch 1880 - 1956). City crowd.
        May. 30, 2022

        Gerard Johan Staller (Dutch 1880 - 1956). City crowd.

        Est: €700 - €900

        Gerard Johan Staller (Dutch 1880 - 1956) City crowd watercolour and charcoal on paper signed 'G.J. Staller.' (lower left) sheet size 18.5 x 12.5 cm., frame size 40 x 35 cm.

        Adams Amsterdam Auctions
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te Parijs, niet gesigneerd, pastel
        Apr. 26, 2022

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Een zonnige dag in het park te Parijs, niet gesigneerd, pastel

        Est: €800 - €1,200

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) - Gezicht op het Koningsplein
        Dec. 17, 2021

        Gerard Johan Staller (1880-1956) - Gezicht op het Koningsplein

        Est: €2,000 - €3,000

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Gezicht op het Koningsplein, universiteitsbibliotheek en de Krijtberg vanaf Singel 506 te Amsterdam, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1908. (A) 54.5 x 65.5 / 77 x 87.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Boerin met kippen op het erf, gesigneerd l.o., marouflé, 25 x
        Dec. 14, 2021

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Boerin met kippen op het erf, gesigneerd l.o., marouflé, 25 x

        Est: €200 - €300

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Boerin met kippen op het erf, gesigneerd l.o., marouflé, 25 x 23 cm

        Veilinghuis Van Spengen
        Dec. 14, 2021

        Est: €1,500 - €2,000

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) Pijlsteeg te Amsterdam, niet gesigneerd, olieverf op doek, 54
        Dec. 14, 2021

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Pijlsteeg te Amsterdam, niet gesigneerd, olieverf op doek, 54

        Est: €800 - €1,200

        Gerard Johan Staller (1880-1956) Pijlsteeg te Amsterdam, niet gesigneerd, olieverf op doek, 54 x 43 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller, A Busy Intersection in Berlin
        Nov. 11, 2021

        Gerard Johan Staller, A Busy Intersection in Berlin

        Est: $2,500 - $3,500

        Gerard Johan Staller A Busy Intersection in Berlin oil on board 21.5 h × 29.75 w in (55 × 76 cm) Signed to lower right 'G. Staller'. Provenance: New Orleans Auction, The Collection of Renowned Art Dealer Ken McBride, Etc., 13 September 1997, Lot 578 condition: Work is in good overall condition and presents well. Framed without glazing measuring 29 x 37 inches.

        Rago Arts and Auction Center
      • toegeschreven aan Gerard Johan Staller (1880-1956) marouflé, 28,5 x 29, Dam
        Sep. 28, 2021

        toegeschreven aan Gerard Johan Staller (1880-1956) marouflé, 28,5 x 29, Dam

        Est: €400 - €600

        toegeschreven aan Gerard Johan Staller (1880-1956) marouflé, 28,5 x 29, Dames bij fruitkraampje in Amsterdam, niet gesigneerd

        Veilinghuis Van Spengen
      • Gerard Johan Staller (1880-1956) aquarel, 23,5 x 15,5, Twee dames op straat
        Sep. 28, 2021

        Gerard Johan Staller (1880-1956) aquarel, 23,5 x 15,5, Twee dames op straat

        Est: €200 - €300

        Gerard Johan Staller (1880-1956) aquarel, 23,5 x 15,5, Twee dames op straat, gesigneerd r.o.

        Veilinghuis Van Spengen
      • [FINE ARTS: ORIGINAL ARTWORKS (PAINTINGS, DRAWINGS, SCULPTURES)] GERARD JOHAN STALLER (1880-1956)
        Jun. 24, 2021

        [FINE ARTS: ORIGINAL ARTWORKS (PAINTINGS, DRAWINGS, SCULPTURES)] GERARD JOHAN STALLER (1880-1956)

        Est: €70 - €120

        Bear in a cage. Watercolor. 44 x 38,5 cm. Small tear (c. 3 cm) in lower margin without loss of paper.

        Zwiggelaar Auctions
      • Gerard Johan Staller (1880-1956)
        May. 26, 2021

        Gerard Johan Staller (1880-1956)

        Est: €6,000 - €8,000

        Gerard Johan Staller (1880-1956), A view of the Westerstraat, next to the Noordermarkt, seen from the Prinsengracht in Amsterdam, oil on canvas, 100x139 cm, signed and dated 'G.J. Staller/1915' (lower right),

      • GJ Staller, Women at market stall
        Apr. 08, 2021

        GJ Staller, Women at market stall

        GJ Staller. 1880 - 1956. Women at market stall. Mixed technique on paper. Dimensions: H 37 x W 35 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Gerard Johan Staller (Amsterdam 1880 - 1956)
        Nov. 16, 2020

        Gerard Johan Staller (Amsterdam 1880 - 1956)

        Est: €800 - €1,200

        Negotiatons on the Market Signed and dated 1929 lower right Oil on canvas laid down on panel, 23 x 14.9 cm Provenance: Private collection, Italy Faults or imperfections are not recorded in the lot description. We encourage you to inspect the lots during our viewing days. Condition reports are available upon request.

        AAG Auctioneers
        Nov. 16, 2020

        Est: €600 - €1,000

        A Heart-to-Heart at the Front Door Signed lower right Oil on canvas laid down on board, 15.3 x 11.9 cm Provenance: Private collection, the Netherlands, thence by descent to the present owner Faults or imperfections are not recorded in the lot description. We encourage you to inspect the lots during our viewing days. Condition reports are available upon request.

        AAG Auctioneers
      • GJ Staller, Amsterdam
        Jul. 02, 2020

        GJ Staller, Amsterdam

        GJ Staller Amsterdam 1880-1956. Boats in canal along the quay in Amsterdam. Made around 1920. 50x60 cm in good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Gerard Johan Staller (Dutch,1880-1956) oil painting antique
        Dec. 08, 2019

        Gerard Johan Staller (Dutch,1880-1956) oil painting antique

        Est: $675 - $750

        ARTIST: Gerard Johan Staller (Netherlands, 1880 - 1956) NAME: Grand Place MEDIUM: oil on board CONDITION: One flake of paint missing. No visible inpaint under UV light. SIGHT SIZE: 6 x 11 1/2 inches / 15 x 29 cm FRAME SIZE: 9 x 15 inches / 23 x 37 cm SIGNED: Lower left CATEGORY: antique vintage painting SKU#: 115699 WARRANTY: 7 days returns accepted if item doesn't match description US Shipping $49 + insurance. SIMILAR ATRISTS: Willem George Frederick Jansen, Floris Pieter Florentius Nicolaas Jacobus Arntzenius, Marie Henrie MacKenzie, David Schulman, Willem De Zwart, Andreas Schelfhout, Louis Franciscus Hendrik Apol, Adrianus Johannes Groenewegen, Jacob Hendricus Maris, Leo Gestel, Willem Bastiaan Tholen, Johannes Hermanus Barend Koekkoek, Jean Lucebert, Hendrik Willem Mesdag, Cornelis Christiaan Dommelshuizen, Johannes Bosboom

        Broward Auction Gallery LLC
      • GERARD JOHAN STALLER (AMSTERDAM 1880 - AMSTERDAM 1956). IN FRONT OF THE SYNAGOGUE.
        Nov. 30, 2019

        GERARD JOHAN STALLER (AMSTERDAM 1880 - AMSTERDAM 1956). IN FRONT OF THE SYNAGOGUE.

        Oil/cardboard/fibre board, 70,5 x 50 cm, lo. ri. sign. G. J. Staller, min. rest. - Dutch figure and landscape painter. S. studied 1902-05 at the Amsterdam academy. He mostly painted town scape and scenes from everday life. Mus.: Eindhoven. Lit.: Vollmer, Scheen.

      • GERARD JOHAN STALLER (1880 AMSTERDAM - 1956 EBENDA)
        Oct. 19, 2019

        GERARD JOHAN STALLER (1880 AMSTERDAM - 1956 EBENDA)

        Öl auf Platte, ¨Porträt einer eleganten Dame mit Hut¨, unten rechts signiert ¨G.J. Staller¨, ca. 45x35cm, gerahmt (51x41cm)

      • Gerard Johan Staller (Netherlands 1880 - 1956) oil on board, Town View with horse and carriages, 5 x
        Sep. 24, 2019

        Gerard Johan Staller (Netherlands 1880 - 1956) oil on board, Town View with horse and carriages, 5 x

        Gerard Johan Staller (Netherlands 1880 - 1956) oil on board, Town View with horse and carriages, 5 x 11 inches

        Bill Hood & Sons Arts & Antiques Auctions
        May. 28, 2019

        Gerard Johan Staller (Netherlands 1880 - 1956) oil on board, Town View with horse and carriages, 5 x 11 inches This item is available for in house shipping contact Maria 561-351-2013 or email gidgett63@gmail.com

      • Gerard Johan Staller (DUTCH, 1880–1956) Townview,
        Feb. 19, 2019

        Gerard Johan Staller (DUTCH, 1880–1956) Townview,

        Gerard Johan Staller (DUTCH, 1880–1956) Townview, oil on board, 7 x 22 inches

      • Gerard Johan Staller (Dutch,1880-1956) oil on board
        Jan. 13, 2019

        Gerard Johan Staller (Dutch,1880-1956) oil on board

        Est: $2,000 - $2,400

        ARTIST: Gerard Johan Staller (Netherlands, 1880 - 1956) NAME: Hamburgerhof Town Scene MEDIUM: oil on board CONDITION: Excellent. No visible inpaint under UV light. Frame has minor damages. SIGHT SIZE: 14 x 20 inches / 35 x 50 cm FRAME SIZE: 21 x 27 inches / 53 x 67 cm SIGNED: Lower left CATEGORY: antique vintage painting SKU#: 114441 WARRANTY: 7 days returns accepted if item doesn't match description US Shipping $75 + insurance.

        Broward Auction Gallery LLC
      • Gerard Johan Staller (Dutch, 1880-1956), "The Brass Band", oil on beveled wood panel, 15-5/8" x 23-1/2", framed 20-1/2" x 28-1/4"
        Dec. 08, 2018

        Gerard Johan Staller (Dutch, 1880-1956), "The Brass Band", oil on beveled wood panel, 15-5/8" x 23-1/2", framed 20-1/2" x 28-1/4"

        Est: $1,200 - $1,800

        Gerard Johan Staller (Dutch, 1880-1956) "The Brass Band" oil on beveled wood panel signed lower left, localized "Frankfurt" lower right. Framed. 15-5/8" x 23-1/2", framed 20-1/2" x 28-1/4"

        New Orleans Auction Galleries
        Nov. 21, 2018

        Est: €1,000 - €1,500

        A North-African street, oil on canvas, 74x59 cm signed 'G.J. Staller' (lower left)