Gérard Antoine Henri van der Stok Sold at Auction Prices

Aquatintastecher, Etcher, Lithographer, Wood cutter, Sculptor, Painter, Draft draughtsman, Aquatintaradierer, Commercial artist

    • Gerard Antoine Henri van der Stok (1870-1946)
      Dec. 14, 2023

      Gerard Antoine Henri van der Stok (1870-1946)

      Est: €150 - €300

      Gerard Antoine Henri van der Stok (1870-1946) “Patroonheilige van de dieren Franciscus van Assisi omringd door verschillende vogels wo. duiven, kippen, een maraboe en een kalkoen”, gemonogrammeerd l.o., later gedateerd 1936 verso.

      Vendu Rotterdam
      Nov. 07, 2023

      Est: €300 - €600

      Gerard Antoine Henri van der Stok (1870-1946) “Patron saint of animals Francis of Assisi, surrounded by several birds, including doves, chickens, a marabou stork and a turkey”, monogrammed lower left., later dated 1936 verso.

      Vendu Rotterdam
    • Henri van der Stok (1870-1946) -
      Dec. 11, 2022

      Henri van der Stok (1870-1946) -

      Est: €300 - €400

      Henri van der Stok - Twee figuren - aquarel - 52x41cm - gesigneerd

      SION Auctions
    • Henri van der Stok (1870-1946) 3 etsen in één lijst, Liggend naakt, gesigneerd r.o.,
      Jun. 28, 2022

      Henri van der Stok (1870-1946) 3 etsen in één lijst, Liggend naakt, gesigneerd r.o.,

      Est: €100 - €150

      Henri van der Stok (1870-1946) 3 etsen in één lijst, Liggend naakt, gesigneerd r.o., 9 x 18,5 cm, oplage 3/5; Zittend naakt, gesigneerd r.o., 14,5 x 12,5 cm, oplage 3/5; Liggend naakt op de rug gezien, gesigneerd r.o. 10 x 16 cm, oplage 3/5

      Veilinghuis Van Spengen
    • Gérard Antoine Henri van der Stok (1870-1946)
      Mar. 08, 2017

      Gérard Antoine Henri van der Stok (1870-1946)

      Est: €400 - €600

      Vrouw in klassiek gewaad met een windhond niet get.

    • Hendrik van der Stok
      May. 16, 2006

      Hendrik van der Stok

      Est: €500 - €700

      MERMAID Lithograph 39 x 30 cm. Marked in pencil lower right H van der Stok lith and numbered 19/25 lower left