Victor Stuyvaert Sold at Auction Prices

Wood cutter, Water color painter, Illustrator

      • STUYVAERT, Victor (1897-1974)
        Oct. 18, 2024

        STUYVAERT, Victor (1897-1974)

        Est: €280 - €360

        Poesies du Moyen Age Handschrift (20 x 16 cm) op perkamentpapier in verschillende kleuren en goudhoging. Met talrijke ornamenten en 6 volpagina tekeningen/aquarellen gesigneerd en gedateerd 1946. Vol kalfslederen band met ivoren (?) inlegstukje met afbeelding van 'vrouw met harp'. Aangepaste etui met lederen afboording. Zeer goed bewaard

        Auctions Van de Wiele
      • Victor Stuyvaert (1897-1974) Intérieur de chapelle avec vitraux Interior of a chapel
        Mar. 26, 2024

        Victor Stuyvaert (1897-1974) Intérieur de chapelle avec vitraux Interior of a chapel

        Est: €250 - €350

        Aquarelle sur papier. Signé en bas à droite. Watercolor on paper. Signed lower right.

        Brussels Art Auctions
      • Victor STUYVAERT (1897-1974)
        Jul. 25, 2021

        Victor STUYVAERT (1897-1974)

        3ex-libris/bookplate and 1 by other artist for M. Van Nieuwenhuyse.

        Stanley's auction
        Oct. 09, 2020

        STUYVAERT, Victor (1897-1974)

        Est: €120 - €160

        Cordelia Prachtige tekening met inkt en aquarel, goudgehoogd, zijaanzicht van Cordelia (uit King Lear van Shakespeare), 37 x 25,5 cm. In linnen passe-partout, ingelijst, achter glas. Gesigneerd en gedateerd 54. Bijgevoegd: idem. Judith in een glanzend bruidskleed gestoken 27,5 x 20,5 cm, mooie grisailletekening, gesigneerd en gedateerd 55

        Auctions Van de Wiele
      • [STUYVAERT, Victor]
        Oct. 09, 2020

        [STUYVAERT, Victor]

        Est: €120 - €180

        Beatrix, poëme traduit du moyen néerlandais par Robert Guiette, illustré par Victor Stuyvaert, préface de Fernand Fleuret In-4°, orné de jolis bois coloriés de Victor STUYVAERT, quelques rouss. Envoi autographe signé de Robert Guiette. Tirage limité à 151 exemplaires dont 120 sur featherweight, un des 20 ex. réservés au service de presse (S.P.). Broché, petit manque au dos. Joint : Henri LIEBRECHT. Les Fantaisies de Camargo. Bruxelles, Dechenne, 1921. In-8°, ill. de Victor STUYVAERT. Tirage limité à 100 ex. sur vélin d'Arches, cet ex. porte le n° 75. (au nom de Monsieur Walton) Broché + Jeanne TAILLIEU. Le Trésor. Bruxelles, La Renaissance du Livre, (1952). In-4°, ill. de Victor Stuyvaert. Broché. + 3 autres (ensemble : 6)

        Auctions Van de Wiele
      • STUYVAERT, Victor (1897-1974) – Slapende prinses (1922)
        May. 15, 2020

        STUYVAERT, Victor (1897-1974) – Slapende prinses (1922)

        Est: €50 - €90

        Aquarel (19 x 13 cm) getekend links onder en gemonteerd op orig. ondergrond (27 x 20 cm)

        Auctions Van de Wiele
      • [Art] Victor Stuyvaert (1879-1974). Series of fourteen original drawings,
        Dec. 06, 2017

        [Art] Victor Stuyvaert (1879-1974). Series of fourteen original drawings,

        Est: €100 - €200

        consisting of 8 drawings in pen and gouache of 19.3 x 13.2 cm., signed and dated '20 in pen, pasted on cardboard holders and 6 circular pen drawings, diameter 8 cm., monogrammed in pen, under protective film, leaf size of each holder/ drawing 25.5 x 19 cm. Fine original design drawings for a work unknown to us.

        Zwiggelaar Auctions
        Jul. 02, 2017

        Victor STUYVAERT (1897-1974)

        Est: €100 - €200

        4 pencil drawings

        Maison Jules Veilinghuis
      • VICTOR STUYVAERT (1897-1974) A series of 90 original woodblocks, of wh
        Mar. 23, 2017

        VICTOR STUYVAERT (1897-1974) A series of 90 original woodblocks, of wh

        Est: €200 - €300

        VICTOR STUYVAERT (1897-1974) A series of 90 original woodblocks, of which 56 mounted in frame. Description NL VICTOR STUYVAERT (1897-1974) Een verzameling van ruim 90 orginele houtblokken voor 'Sprookjes en vertellingen uit de vreemde' (door H.Van Tichelen). Verschillende afmetingen (kop-en sluitvignetten + illustraties 80 x 65mm/ 105 x 80mm), waarvan 56 gemonteerd in een kader. Description FR VICTOR STUYVAERT (1897-1974) Un ensemble d'env. 90 bois orig. ayant servi dans un livre de H.Van Tichelen. Dimensions variables.

      • VICTOR STUYVAERT (1897 - 1974) Kasteelfeest
        Mar. 27, 2013

        VICTOR STUYVAERT (1897 - 1974) Kasteelfeest

        VICTOR STUYVAERT (1897 - 1974) Kasteelfeest (1945). Aquarel. Getekend en gedateerd 'V. Stuyvaert.45'. Afmetingen : 215 x 150 mm

      • Schilderijen Veilingdag
        Nov. 30, 2011

        Schilderijen Veilingdag

        Schilderijen Veilingdag STUYVAERT VICTOR (1897 - 1974) werk in gemengde techniek : 'Biddend meisje' - 13,5 x 9 getekend en gedateerd '42

        DVC