Theresia Johanna Bernardina Suringh Sold at Auction Prices

    • Trees Suringh (1930-) Abstracte compositie, gesigneerd met monogram r.o., g
      Oct. 01, 2024

      Trees Suringh (1930-) Abstracte compositie, gesigneerd met monogram r.o., g

      Est: €100 - €200

      Trees Suringh (1930-) Abstracte compositie, gesigneerd met monogram r.o., gemengde techniek op papier, 30,5 x 24 cm -Herkomst: kunstcollectie Ministerie van Buitenlandse zaken-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Theresia Johanna Bernadina (Trees) Suringh Arnhem
      Dec. 02, 2009

      Theresia Johanna Bernadina (Trees) Suringh Arnhem

      Est: €800 - €1,200

      Theresia Johanna Bernadina (Trees) Suringh Arnhem 1930 Sicilia Nera Gesigneerd met initialen r.o., gesigneerd, getiteld en geannoteerd f1800 verso Olieverf op paneel, 60 x 50 cm. Herkomst: Galerie Zagwijn, Den Haag.

      AAG Auctioneers