Karel Sustek Sold at Auction Prices

    • Karel Šustek (*1912)
      Apr. 18, 2015

      Karel Šustek (*1912)

      Est: Kč6,900 - Kč13,800

      Karel Šustek (*1912) CHARLES BRIDGE. Oil on canvas, 53,5x83,5 cm (inside frame measurement), signed 'Šustek' lower right. Framed. Condition A/B. Karel Šustek (*1912) KARLŮV MOST. Olej na plátně, 53,5x83,5 cm (výřez rámu), sign. vpravo dole „Šustek". Rámováno. Stav A/B. Karel Šustek - pražský malíř, studoval soukromě u Gustava Risnera, poté na královské belgické akademii v Antverpách. Karel Šustek (*1912) KARLSBRÜCKE. Öl auf Lwd., 53,5x83,5 cm (Rahmenausschnitt), rechts unten sign. „Šustek". Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • Karel Šustek (*1912)
      Apr. 12, 2014

      Karel Šustek (*1912)

      Est: Kč6,000 - Kč12,000

      BRIDGE TOWERS IN LESSER TOWN. Oil on canvas, 63,5x54 cm (inside frame measurement), signed lower left 'Šustek'. Framed. Condition A/B. MALOSTRANSKÉ MOSTECKÉ VĚŽE. Olej na plátně, 63,5x54 cm (výřez rámu), sign. vlevo dole „Šustek". Rámováno. Stav A/B. BRÜCKENTÜRME. Öl auf Leinwand, 63,5x54 cm (Rahmenausschnitt), links unten sign. „Šustek". Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • Karel Šustek (*1912)
      Apr. 12, 2014

      Karel Šustek (*1912)

      Est: Kč6,000 - Kč12,000

      CHARLES BRIDGE II. Oil on canvas, 53,5x83,5 cm (inside frame measurement), signed lower right 'Šustek'. Framed. Condition A/B. KARLŮV MOST II. Olej na plátně, 53,5x83,5 cm (výřez rámu), sign. vpravo dole „Šustek". Rámováno. Stav A/B. KARLSBRÜCKE II. Öl auf Leinwand, 53,5x83,5 cm (Rahmenausschnitt), rechts unten sign. „Šustek". Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • Karel Šustek (*1912)
      Apr. 12, 2014

      Karel Šustek (*1912)

      Est: Kč6,000 - Kč12,000

      CHARLES BRIDGE I. 1964. View of Charles Bridge with St. Nicholas temple in Lesser Town and Hradčany. Oil on canvas, 73,5x67 cm (inside frame measurement), signature and date in the lower left corner 'Šustek 64.'. Framed. Condition A/B. KARLŮV MOST I. 1964. Pohled na Karlův most s malostranským chrámem sv. Mikuláše a Hradčany. Olej na plátně, 73,5x67 cm (výřez rámu), sign. a dat. vlevo dole „Šustek 64.". Rámováno. Stav A/B. KARLSBRÜCKE. 1964. Blick auf Karlsbrücke mit St. Nikolaus Tempel und Hradschin. Öl auf Leinwand, 73,5x67 cm (Rahmenausschnitt), links unten sign. und dat. „Šustek 64.". Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • Karel Šustek (* 1912)
      Jun. 05, 2010

      Karel Šustek (* 1912)

      Est: Kč6,300 - Kč12,600

      Hradčany. Gouache on board, 417 x 536 mm, bottom right signed „K Šustek". Karel Šustek (* 1912) Hradčany. Kvaš na kartonu, 417x536 mm, sign. vpravo dole „K Šustek". Český malíř studoval soukromě u G. Risnera v Zábřehu, v l. 1939-1941 na královské belgické malířské akademii v Antverpách, poté soukromě u Račiče v Záhřebu a Vagnera v Nišské škole. Působil v Praze. Karel Šustek (* 1912) Hradschin. Gouache auf Karton, 417x536 mm, rechts unten sign. „K Šustek". Der tschechische Maler Karel Šustek Český studierte zuerst privat bei G. Risner in Zagreb, zwischen 1939-1941 an der belgischen Akademie in Antwerpen und dann bei Račič in Zagreb und bei Vagner in Neisser Schule. Er wirkte in Prag.

      Auction House Zezula