Wilhelmus Johannes Hermanus Thijs Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Wall painter, Sculptor

    • Willem J.H. Thijs (1932) "Herfst 1991"
      Mar. 18, 2024

      Willem J.H. Thijs (1932) "Herfst 1991"

      Est: €80 - €120

      Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '91. A 94 x 69 cm / 95 x 70 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Willem Thijs (Tilburg 1932)
      Oct. 14, 2013

      Willem Thijs (Tilburg 1932)

      Willem Thijs (Tilburg 1932) Untitled (48 panes) - Mirrored glass relief in metal framework, 143.1 x 143.1 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

      AAG Auctioneers
    • Willem Thijs (Tilburg 1932)
      Oct. 14, 2013

      Willem Thijs (Tilburg 1932)

      Willem Thijs (Tilburg 1932) Untitled (20 panes) - Mirrored glass relief in metal framework, 143.1 x 143.1 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

      AAG Auctioneers
    • Willem Thijs (Tilburg 1932)
      Oct. 14, 2013

      Willem Thijs (Tilburg 1932)

      Willem Thijs (Tilburg 1932) Untitled (approx. 100 panes) - Mirrored glass relief in metal framework, 143.1 x 143.1 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

      AAG Auctioneers