Karin Tholstrup Sold at Auction Prices

      • Karin Tholstrup (1924-2019)
        Jun. 16, 2024

        Karin Tholstrup (1924-2019)

        Est: kr300 - kr600

        Komposition med personer, olie på lærred, signeret KT, 73 x 65/CD

        Svendborg Auktionerne ApS
        Dec. 05, 2020

        Est: €90 - €200

        Karin Tholstrup. 1924 Casablanca - Frau auf dem Sofa - Öl/Lwd. 42 x 30 cm. Monogr. r. u.: KT. Rückseitig sign.: Karin Tholstrup. Rahmenleiste.

        Mar. 21, 2020

        Est: €150 - €200