Sophie Tottie Sold at Auction Prices

Installation Artist, Painter

  • D - SOPHIE TOTTIE född 1964 Inga frågor Signerad
    May. 03, 2010

    D - SOPHIE TOTTIE född 1964 Inga frågor Signerad

    Est: kr20,000 - kr25,000

    D - SOPHIE TOTTIE född 1964 Inga frågor Signerad och daterad på baksidan Sophie Tottie 1999. Blandteknik, printerkopia på MDF-board samt gummi, 59 x 73 cm. PROVENIENS Galleri Andreas Brändström, Stockholm.

    Stockholms Auktionsverket
  • D - SOPHIE TOTTIE född 1964 Badarna I Signerad och
    May. 03, 2010

    D - SOPHIE TOTTIE född 1964 Badarna I Signerad och

    Est: kr12,000 - kr15,000

    D - SOPHIE TOTTIE född 1964 Badarna I Signerad och daterad på baksidan Sophie Tottie -92. Offset på aluminium, 33 x 30 cm.

    Stockholms Auktionsverket