Jan Vaerten Sold at Auction Prices

Painter, b. 1909 - d. 1980

      • VAERTEN JAN (1909-1980)
        Oct. 05, 2024

        VAERTEN JAN (1909-1980)

        Est: €30 - €100

        Horse and bird

        Campo & Campo
      • VAERTEN JAN (1909-1980)
        Oct. 24, 2023

        VAERTEN JAN (1909-1980)

        Est: €150 - €250

        'In the spirit of '73'

        Campo & Campo
      • VAERTEN JAN (1909-1980)
        Oct. 24, 2023

        VAERTEN JAN (1909-1980)

        Est: €200 - €400

        Bowl with stylized fish

        Campo & Campo
      • VAERTEN JAN (1909-1980)
        Jul. 08, 2023

        VAERTEN JAN (1909-1980)

        Est: €60 - €80

        Dream image

        Campo & Campo
      • VAERTEN JAN(1909-1980)
        Oct. 25, 2022

        VAERTEN JAN(1909-1980)

        Est: €150 - €250

        'Zodiac'

        Campo & Campo
      • VAERTEN JAN
        Apr. 20, 2022

        VAERTEN JAN

        Est: €250 - €400

        'Leentje Cleymans'

        Campo & Campo
      • VAERTEN JAN
        Jan. 22, 2022

        VAERTEN JAN

        Est: €50 - €70

        figure

        Campo & Campo
        Jun. 05, 2021

        Est: €100 - €150

        VAERTEN JAN (1909 - 1980) olieverfschilderij op papier : "Zodiac" - 30 x 40 getekend en gedateerd 1960 20th Cent. Belgian oil on paper - signed Jan Vaerten and dated 1960

        DVC
      • Jan VAERTEN (1909-1980)
        Mar. 28, 2021

        Jan VAERTEN (1909-1980)

        Est: €100 - €200

        Jan VAERTEN (1909-1980) Flute player. Ink drawing Signed and dated '63. Fluitspeler. Inkttekening, gesigneerd en gedateerd '63.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan VAERTEN (1909-1980)
        Mar. 28, 2021

        Jan VAERTEN (1909-1980)

        Est: €150 - €200

        Jan VAERTEN (1909-1980) Self portrait. Mixed media. Signed and dated 1966. Zelfportret. Gemengde techniek, gesigneerd en gedateerd 1966.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan VAERTEN (1909-1980)
        Mar. 28, 2021

        Jan VAERTEN (1909-1980)

        Est: €200 - €300

        Jan VAERTEN (1909-1980) Zodiac. Oil on hardboard. Signed and dated '59. Getiteld 'Zodiac'. Olie op hardboard, gesigneerd en gedateerd '59.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan VAERTEN (1909-1980)
        Mar. 28, 2021

        Jan VAERTEN (1909-1980)

        Est: €100 - €200

        Jan VAERTEN (1909-1980) Nude. Ink drawing. Signed and dated '58. Naakt, inkttekening. Gesigneerd en gedateerd '58.

        Maison Jules Veilinghuis
      • JAN VAERTEN (1909-1980)
        Feb. 18, 2021

        JAN VAERTEN (1909-1980)

        Est: €60 - €80

        Composition with figure, 1964. Black ink and spray. On paper. Signed and dated 'Janvaerten/ 64'. Description FR Composition avec figure, 1964. Encre de Chine et spraypaint sur papier. Signé et daté 'Janvaerten/ 64'. Beschrijving NL Compositie met figuur, 1964 Zwarte inkt en spray. Op papier. Getekend en gedateerd 'Janvaerten/ 64'.

      • JAN VAERTEN (1909-1980)
        Mar. 19, 2019

        JAN VAERTEN (1909-1980)

        Est: €400 - €500

        JAN VAERTEN (1909-1980) Meisje bij trapleuning. Triplex. Getekend en gedateerd 'janvaerten 1947'. 36 x 25.5 JAN VAERTEN (1909-1980) Fille à l'escalier. Contreplaqué. Signé et daté 'janvaerten 1947'. 36 x 25.5 JAN VAERTEN (1909-1980) Woman on the stairs. Board. Signed and dated 'janvaerten 1947'. 36 x 25.5

      • JAN VAERTEN (1909-1980)
        Mar. 22, 2018

        JAN VAERTEN (1909-1980)

        Est: €100 - €200

        JAN VAERTEN (1909-1980) Zonder titel (1961). Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in Oost-Indische inkt 'jan vaerten 61'. In kader. 385 x 285 mm JAN VAERTEN (1909-1980) sans titre. Encre de Chine. Signé et daté. Encadré. 385 x 285 mm JAN VAERTEN (1909-1980) Untitled. Chinese ink. Signed and dated. Framed. 385 x 285 mm

      • JAN VAERTEN (1909-1980)
        Mar. 22, 2018

        JAN VAERTEN (1909-1980)

        Est: €100 - €150

        JAN VAERTEN (1909-1980) Kustgezicht met zeilers. Aquarel. Getekend 'Jan Vaerten'. Bijgevoegd: Eugène Yoors, Huwelijkskaart Jan Yoors / Anna-Bertha Van Wettim, 1946. Ingekleurde houtsnede. Getekend in inkt 'Eugène Yoors'. (250 x 160 mm). En: Geboortekaartje, 1947. (130 x 130 mm). Tot.: 3 ex. 200 x 300 mm JAN VAERTEN (1909-1980) Voiliers. Aquarelle. Signée. On y joint: Eugène Yoors. Bois colorié. Signé. 200 x 300 mm JAN VAERTEN (1909-1980) Sailing boats before the shore. Watercolour. We join: Eugène Yoors. Wedding invitation Jan Yoros, 1946. And birth card. 200 x 300 mm

      • VAERTEN JAN (1909 - 1980) materiewerk op paneel :
        Mar. 20, 2012

        VAERTEN JAN (1909 - 1980) materiewerk op paneel :

        VAERTEN JAN (1909 - 1980) materiewerk op paneel : 'Compositie' - 65 x 51 getekend en gedateerd 1957

        DVC
      • VAERTEN JAN (1909 - 1980) twee (§) werken in
        Feb. 15, 2012

        VAERTEN JAN (1909 - 1980) twee (§) werken in

        VAERTEN JAN (1909 - 1980) twee (§) werken in gemengde techniek : 'Compositie' en 'Vogel' (getiteld op verso) getekend en gedateerd 1957 en 1977 2 (§) mixed media's-signed & dated

        DVC